Slávisté navštívili v rámci Tour de Club trénink Satalic

PRAHA - Slávisté se opět zapojili do projektu Tour de Club, podporující mládežnický fotbal. Poté, co loni předávali své zkušenosti v klubu FC Háje Jižní Město, vyrazili letos sešívaní do Satalic, aby s nimi sdíleli své tréninkové metody. Kromě slávistických trenérů vyrazili do Satalic i Karel Hrubeš a Marek Kodr, kteří se zapojili do tréninku.
Šéftrenér slávistických přípravek Přemek Jakl vyrazil spolu s trenéry Janem Kočím, Petrem Silovským a Jiřím Strnadem do areálu Satalic. Tam si tak mohli místní mladí fotbalisté vyzkoušet trénink pod vedením slávistických trenérů. Zpestřením pro děti byl jistě fakt, že si s nimi zatrénovali i Karel Hrubeš a Marek Kodr, kteří jsou členy A-týmu.

Jako velkou inspiraci pro sebe, trenérské kolegy i samotné hráče Satalic si chválil projekt Oldřich Liška, trenér přípravkových týmů Satalic: „Myšlenka projektu Tour de Club je super. Hlavně si myslím, že naším klukům to dá hodně, což je už během tréninku na nich vidět. Navíc jde vidět, že když se kolem nich pohybují trenéři Slavie či ligoví hráči, tak se i více snaží. Navíc i my trenéři se můžeme inspirovat. Pro mě především v tom, jak přitáhnout pozornost dětí,“ dodal po tréninku.

I hráči A-týmu si trénink s malými fotbalisty užili. „Je příjemné si zde s klukama zatrénovat. Když si vzpomenu na svoje začátky, žádné takové akce nebyly. Navíc si myslím, že je to pro kluky skvělé zpestření tréninků. Věnoval jsem se chvilku i brankářům. Ono v tomto věku je to hlavně o tom, aby se naučili, jak správně chytat balón a jak správně padat. Koukal jsem se a je tu spousta šikovných kluků. Když budou chtít, poctivě trénovat a bude je to bavit, tak to mohou dotáhnout třeba i do Slavie,“ chválil mladé satalické brankáře Karel Hrubeš.

Fotogalerie

Aktuálně

Rekordní návštěva na zápase s Bayernem Mnichov

dnes
Středeční bitva slávistek s Bayernem Mnichov přilákala na Sinobo Stadium neuvěřitelných 6 822 diváků. Padl tak český klubový rekord v počtu fanoušků na zápase ženského fotbalu, který překonal čtyři roky starou návštěvu 4 224 diváků na zápase proti Barceloně.

Informace o vstupenkách na Chelsea, předprodej od pondělí

dnes
Ve čtvrtfinále Evropské ligy budeme hrát 11. dubna ve 21:00 s Chelsea. O vstupenky na zápas registrujeme obrovský zájem, přečtěte si informace v článku.

Informace pro fanoušky cestující na venkovní zápas s Chelsea

včera
Ve čtvrtek 18. dubna odehrajeme odvetný zápas Evropské ligy v Londýně. Přečtěte si bližší informace k organizaci utkání a prodeji vstupenek.

Další články