Slávisté odjeli do Nymburka

PRAHA – Brzy ráno nabrali sešívaní směr Nymburk, kde je čeká tento týden soustředění. Aktuálně kádr čítá 26 hráčů.
S týmem už odjela nejnovější posila brankář Jiří Pavlenka. Ten tak doplnil dvojici Martin Berkovec – Josef Řehák. Karel Hrubeš má povolení se připravovat se Slovanem Bratislava, se kterým odcestuje na soustředění do Turecka.

V týmu jsou samozřejmě další posily Muris Mešanovič, Lukáš Železník, Josef Hušbauer a Jan Bořil. Antonín Barák a Zdeněk Linhart se k týmu připojí později po návratu z reprezentace.

Slavia pro jarní část uvolní některé hráče na hostování, protože na jaře čeká sešívané 14 ligových utkání a je potřeba, aby všichni hráči měli co největší zápasové vytížení.

Michal Švec se připravuje s Bohemians Praha 1905. Josef Bazal odchází na půlroční hostování do Jihlavy a Robert Hrubý má svolení připravovat se s Baníkem Ostrava. Dame Diop trénuje s juniorkou a klub pro něj hledá uplatnění. Na jarní hostování odejde také Radek Voltr, který je ale do středy zraněný.

Aktuální kádr Slavie na soustředění:

Brankáři: Martin Berkovec, Josef Řehák, Jiří Pavlenka

Obránci: Jan Mikula, Michal Frydrych, Simon Deli, Jiří Bílek, Jan Bořil, Martin Latka, Tomáš Jablonský, Daniel Souček, Marek Kodr, Libor Holík

Záložníci: Levan Kenia, Miljan Vukadinovič, Jaromír Zmrhal, Tomáš Souček, Karel Piták, Josef Hušbauer, Milan Černý, Jan Vošahlík, Jan Štohanzl

Útočníci: Muris Mešanovič, Lukáš Železník, Milan Škoda, Jan Kuchta

Aktuálně

Takticky i mentálním nastavením to byl skvělý výkon

včera
Slávisté ovládli 294. derby a na Letné porazili Spartu jasně 3:0. ​„Jsme rádi, že jsme na hřišti udrželi emoce a utkání se nezvrhlo v nějaký boj nebo válku," těší po utkání trenéra Jindřicha Trpišovského.

Vyhráli jsme zaslouženě, pyšnil se Souček

včera
Tomáš Souček s kapitánskou páskou na paži otevřel z penalty gólový účet 294. derby. ​„Předvedli jsme dobrý fotbal a vyhráli zaslouženě,“ pyšnil se po výhře 3:0 na hřišti Sparty.

Ani jsem se nepoznával, jak mnou cloumaly emoce

včera
Pro brankáře je zápas s čistým kontem vždy tou největší odměnou. O to více, když se to povede v derby se Spartou. „Kluci ukázali, že jsou nabušení,“ chválil Ondra Kolář po zápase spoluhráče.

Další články