Slávisté odletěli do Kodaně

Sešívaní ve středu ráno odletěli ke třetím zápasu Evropské ligy. S týmem cestují i rekonvalescenti Milan Škoda a Stanislav Tecl.

Po reprezentační pauze se pomalu vyprazdňuje marodka. „Milan Škoda i Standa Tecl jsou zdravotně v pořádku a připravení nastoupit. Neměli jsme de facto žádného útočníka, byl Maty, který měl taky nějaké problémy, ale teď se nám marodka vyprazdňuje a jsme za to rádi," říká asistent trenéra Zdeněk Houštecký.

„Je to klíčový zápas, ale to je svým způsobem každý. Máme je pak ještě doma, pak hrajeme v Edenu se Zenitem a jedeme do Bordeaux. Je jedno, jestli hrajeme doma nebo venku, připravujeme se na každý zápas,“ pokračoval Zdeněk Houštecký.

„Kodaň hraje s vysoko postavenou obranou. Hodně dostupují hráče. Myslíme si, že to bude jiný fotbal než od Petrohradu, ten nás nechal dost na volno. Vymýšlíme něco, co by ně mělo platit. Když je Kodaň na míči, tak je otevřená. Jejich obrana je nahoře, pak jsou při ztrátě zranitelní. Na to se budeme soustředit,“ popsal soupeře asistent trenéra Slavie.

Coufal: Neuhráli jsme nic v Petrohradě, teď to musíme napravit

„Byli bychom rádi, kdybychom podali výkon jako v Petrohradu, konečně bychom k tomu také chtěli přidat góly. Jedeme tam zopakovat výkon z minulého zápasu, chtěli bychom ale hrát ještě o něco lépe. Kodaň hraje trochu jiným stylem než Zenit. Určitě nás poté, co jsme předvedli v Petrohradu, nepodcení,“ očekává od soupeře Vladimír Coufal.

„Víme, že hrají 4-4-2, hodně napadají a chodí pak rychle nahoru. Dneska se podíváme na video a uvidíme, co se s tím dá dělat,“ říká před odletem krajní obránce Slavie.

„Skupina je hodně vyrovnaná, každý může porazit každého, každý bod se počítá a může být klíčový. Neuhráli jsme nic v Petrohradě, budeme to teď muset napravit. Výhra by nám pomohla, měli bychom šest bodů a soupeře měli za sebou. Kodaň je v dánské lize druhá, poslední zápas vyhráli 3:1. Určitě se dobře naladili a budou mít formu a chuť. Což my ale máme taky,“ prozradil Vladimír Coufal.

Aktuálně

Směr Izrael. Slávisté odletěli na utkání s Haifou

včera
Sešívaní odlétají do izraelské Haify, kde ve čtvrtek odehrají utkání Evropské konferenční ligy proti tamnímu Maccabi. Před odletem vyhlížel zápas Ubong Ekpai a Zdeněk Houštecký.

Maccabi Haifa: Šampionem po deseti letech

včera
Ve čtvrtek v 18:45 nastoupí sešívaní k třetímu utkání základní skupiny E Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Představení úřadujícího izraelského šampiona naleznete v našem článku.

Informace k prodeji vstupenek na zápas s Plzní

včera
V rámci 13. kola čeká Slavii domácí zápas s Viktorií Plzeň. Zápas se hraje v neděli 31. října od 18:00. Přijďte sešívané podpořit v důležitém souboji!

Další články