Slávisté odletěli do dánského Herningu

Slávisté odletěli z Letiště Václava Havla do Herningu, kde je čeká odveta play-off Ligy mistrů proti domácímu FC Midtjylland. Utkání se odehraje ve středu od 21:00.

Trenérům je k dispozici téměř kompletní soupiska pro play-off Ligy mistrů. Start Petara Musy je ohrožen kvůli zranění z posledního ligového utkání. „Petar musel střídat o poločase. Všichni věříme, že naši fyzioterapeuti a doktoři dají Petara dohromady. Jeho stav ještě není takový, aby nastoupil,“ komentoval zdravotní stav chorvatského útočníka asistent trenéra Zdeněk Houštecký.

Co čeká Zdeněk Houštecký od středeční odvety? „Doma nás soupeř nepřekvapil, my je ale taky ne. První zápas jsme viděli několikrát znovu a bylo to tam vidět. Doma jsme nechtěli dostat gól, byla to velká zodpovědnost. Teď to z kluků spadne, vlítneme na ně naším stylem a přehrajeme je. Myslíme si, že jsme lepší tým než oni,“ řekl před odvetou asistent trenéra.

V postup do Ligy mistrů věří i Lukáš Masopust: „Chceme si splnit další sen. Ukázali jsme si věci, které by na ně měly platit. Věříme, že zvítězíme. Důležité bylo, že jsme nedostali gól doma a víme, že musíme vstřelit gól. Rozhodnou výkony jednotlivých hráčů na hřišti,“ řekl před odletem do Dánska záložník sešívaných.

Zápas v MCH Aréně se odehraje ve středu od 21:00. Pro více informací a fotografií sledujte náš web a sociální sítě.

Fotogalerie

Aktuálně

Oslavy 28. října v historii: Prestižní mezinárodní zápasy

dnes
Den po oslavách 28. října nastoupí Slavia v duelu Evropské ligy UEFA proti Bayeru Leverkusen. Dříve nic neobvyklého. Tradici mezinárodních zápasů při příležitosti státního svátku zavedl příznivec Slavie Edvard Beneš.

Každý bod teď bude velice důležitý

včera
Ve čtvrtek sešívané v Edenu čeká druhý zápas Evropské ligy proti Leverkusenu. „Přípravě jsme věnovali hodně času. Doufám, že se to v zápase projeví,“ říká Jindřich Trpišovský.

Bude nám vyhovovat presovat proti týmu, který hraje zezadu

včera
Lukáš Provod, který si v minulém zápasu proti Beerševě připsal jediný gól Slavie, věří, že by sešívaným mohla hra Leverkusenu svědčit.

Další články