Slávisté přivítali na tréninku „nové“ posily

ANTALYA/LARA – Sešívaní přivítali na pozápasovém tréninku „staronové“ posily. Do přípravy se zapojili Karol Kisel a Stanislav Vlček, kteří ještě v nedávné době patřili mezi klíčové hráče sešívaných.
Současný sportovní ředitel Slavie a vedoucí mužstva doplnili tým, aby vycházel dobře počet, protože někteří hráči měli individuální program. „Trenéři mě poprosili, abych doplnil tým, tak jsme se s Karolem přidali,“ usmívá se Stanislav Vlček.

„Rád jsem si zatrénoval, ale kluci už jsou jinde. Já už mám jiné starosti,“ směje se Vlček. „Ze současného týmu jsem hrál s Latym, Švíckem, Dostym, Nitrou nebo brankáři,“ vzpomíná legendární útočník. „A s Karolem samozřejmě. Trénink jsme si užili, Karol dokonce vyhrál střelbu,“ doplňuje druhou tréninkovou posilou. „Sice nevím proč, ale kluci mi i vyrobili kapitánskou pásku. Já už toho do kasy dal dost," rezolutně odmítá s úsměve jakýkoliv poplatek do týmové pokladny Vlček.

V pátek sešívaní absolvovali pozápasový trénink, odpoledne dostali od trenérů za dřinu, kterou v Tureckou podstupují, zasloužené volno. „Kluci opravdu dřou, dosud trénovali každý den dvoufázově. Ve středu před zápasem absolvovali těžký trénink, takže si volno zaslouží,“ dodává Stanislav Vlček.

Jaká panuje se soustředěním spokojenost z pohledu někdejšího slávistického hráče? „Máme tady perfektní podmínky. Ze začátku byl trochu vítr, ale počasí se je teď krásné a všichni si ho užíváme. Jak hotel, tak tréninkové plochy máme připravené perfektně. Hrajeme zápasy s opravdu kvalitními soupeři a děláme vše pro to, abychom byli na jaro co nejlépe připraveni,“ dodává vedoucí mužstva.

Aktuálně

Góly na poslední chvíli: Vítězství v Edenu zachránil František Cipro

dnes
Výhru s Lokomotivou Košice zachránil v Edenu František Cipro. Svoji branku na 3:2 se svými spoluhráči poté náležitě oslavil.

Branka Petra Ševčíka proti Chelsea gólem roku 2019

včera
Diváckou anketu inSPORTline gól roku 2019 opanoval Petr Ševčík se svojí druhou brankou do sítě Chelsea z dubnového čtvrtfinále Evropské ligy.

Lukáše Provoda čeká DATART e:LIGA Challenge

včera
V ligovém turnaji ve FIFA 20 DATART e:LIGA Challenge organizovaný LFA bude sešívané barvy hájit křídelník Lukáš Provod.

Další články