Slávisté přivítali na tréninku „nové“ posily

ANTALYA/LARA – Sešívaní přivítali na pozápasovém tréninku „staronové“ posily. Do přípravy se zapojili Karol Kisel a Stanislav Vlček, kteří ještě v nedávné době patřili mezi klíčové hráče sešívaných.
Současný sportovní ředitel Slavie a vedoucí mužstva doplnili tým, aby vycházel dobře počet, protože někteří hráči měli individuální program. „Trenéři mě poprosili, abych doplnil tým, tak jsme se s Karolem přidali,“ usmívá se Stanislav Vlček.

„Rád jsem si zatrénoval, ale kluci už jsou jinde. Já už mám jiné starosti,“ směje se Vlček. „Ze současného týmu jsem hrál s Latym, Švíckem, Dostym, Nitrou nebo brankáři,“ vzpomíná legendární útočník. „A s Karolem samozřejmě. Trénink jsme si užili, Karol dokonce vyhrál střelbu,“ doplňuje druhou tréninkovou posilou. „Sice nevím proč, ale kluci mi i vyrobili kapitánskou pásku. Já už toho do kasy dal dost," rezolutně odmítá s úsměve jakýkoliv poplatek do týmové pokladny Vlček.

V pátek sešívaní absolvovali pozápasový trénink, odpoledne dostali od trenérů za dřinu, kterou v Tureckou podstupují, zasloužené volno. „Kluci opravdu dřou, dosud trénovali každý den dvoufázově. Ve středu před zápasem absolvovali těžký trénink, takže si volno zaslouží,“ dodává Stanislav Vlček.

Jaká panuje se soustředěním spokojenost z pohledu někdejšího slávistického hráče? „Máme tady perfektní podmínky. Ze začátku byl trochu vítr, ale počasí se je teď krásné a všichni si ho užíváme. Jak hotel, tak tréninkové plochy máme připravené perfektně. Hrajeme zápasy s opravdu kvalitními soupeři a děláme vše pro to, abychom byli na jaro co nejlépe připraveni,“ dodává vedoucí mužstva.

Aktuálně

V neděli od 15:00 venku proti Baníku

včera
Ve čtvrtém kole finále FORTUNA:LIGY zavítají slávisté na hřiště Baníku Ostrava.

U19 mistrem Česka!

před 2 dny
Nejstarší dorostenci si v zápase s Mladou Boleslaví zajistili mistrovský titul!

ŽIVĚ: V Edenu čtvrtý ročník SIC

před 2 dny
Slavnostním zahájením v Sinobo Stadium začal čtvrtý ročník Slavia International Cup. V pátek odehrál každý z celků jedno utkání, skupina pokračovala sobotním programem.

Další články