Slávisté rozdávali radost v Motole

PRAHA/FN MOTOL – Jako tradičně každý rok před vánočními svátky zavítali slávisté na dětskou transplantační jednotku FN Motol. Tentokrát v rámci návštěvy přinesli dětem mikulášskou nadílku.
Jiří Bílek převzal po Martinu Latkovi roli hlavního organizátora motolské návštěvy a zapojil do toho opět celou kabinu. Jako čert byl zvolen Jan Bořil a Mikuláše tentokrát dělal Antonín Barák.

Slávistická výprava nejprve obdarovala děti v herně, kde každý z dětských pacientů, z nichž řada už byla vyléčena, na oplátku naší mikulášské skupině zazpíval.

Pak slávisté obešli několik pokojů v rámci dvou oddělení. Atmosféra byla velmi příjemná, a tak rodiče s dětmi mohli aspoň na chvíli přijít na jiné myšlenky. K zajímavému setkání došlo mezi Jirkou Bílkem a Honzíkem. Oni dva totiž spolu tvoří jednu fotku v novém kalendáři Slavie na rok 2017 a kromě při zápase se potkali i teď v Motole.

Jestli někde platí heslo Spolu jsme silnější na více než sto procent, tak při spojení Slavie a nemocnice v Motole určitě ano.

Fotogalerie

Aktuálně

Slavia esports a CZC uzavírají partnerství a představují společný esports room

včera
Slavia esports navazuje spolupráci s předním hráčem na českém trhu s elektronikou CZC. Zároveň také představuje nový Esports room, který se stane vybavenou základnou pro přípravu našich hráčů.

Generálka s Baníkem na O2 TV

před 2 dny
Sešívaní odehrají v neděli 30. ledna generálku na jarní část ligy proti Baníku Ostrava. Výkop je ve 14:00 a utkání můžete sledovat na O2 TV Sport.

V Istanbulu kvůli COVIDU bohužel bez sektoru hostí

před 3 dny
Zápas Konferenční ligy mezi Fenerbahce SK a Slavií Praha se v Istanbulu hraje 17. února od 18:45 a bude to bohužel bez podpory slávistických fanoušků v sektoru hostí.

Další články