Slávisté se vrací do tréninku

V pátek absolvovali hráči A-týmu, členové realizačního týmu a zaměstnanci klubu druhý test na COVID-19. Všechny výsledky byly negativní, tým se tak s povolením Hygienické stanice hl. m. Prahy vrací do tréninku.

V pátek v brzkých ranních hodinách podstoupili hráči A-týmu, realizační tým a nejbližší zaměstnanci klubu další vlnu testování na virové onemocnění COVID-19 v návaznosti na jeden pozitivní výsledek z řady hráčů, který odhalilo testování ze začátku týdne. Druhý test už žádný pozitivní výsledek nevykázal a Hygienická stanice hlavního města Prahy povolila od 18:00 návrat do tréninkového procesu.

„Páteční kontrolní testy neprokázaly další pozitivní nález. A-tým se tak může vrátit do tréninkového procesu. Tréninky má naplánované v sobotu, neděli a pondělí, kdy hráče čeká i další kontrolní test. Pokud i ten prokáže negativní výsledky, budeme moci do úterního utkání s Mladou Boleslaví nastoupit. Hráč s pozitivním nálezem z úvodu týdne zůstává samozřejmě v domácí izolaci,“ říká tiskový mluvčí Michal Býček.

První ligový zápas po vynucené pauze, způsobené opatřeními reagujícími na epidemii koronaviru, čeká sešívané v úterý 26. května od 20:00 na hřišti Mladé Boleslavi.

Aktuálně

U15 vyhrála turnaj Bican Cup

dnes
Slávisté prošli bez jediné porážky turnajem. Ve finále porazili Spartu a stávají se tak vítězem 37. ročníku turnaje Bican Cup.

Slavia? Nic lepšího jsem v kariéře udělat nemohl

včera
Obránce Vladimír Coufal se upsal Slavii na další čtyři roky. Opora zadních řad stvrdila kontrakt na soustředění v Rakousku. „Z mojí strany to beru jako důkaz, že jsem pro Slavii schopný udělat prakticky všechno,“ říká Coufal.

Bořil: Slavia je priorita

včera
Kapitán sešívaných Jan Bořil podepsal na soustředění v Rakousku novou smlouvu, čímž si jeho služby Slavia pojistila na další tři roky. „Ve Slavii chci zůstat co nejdéle,“ říká obránce.

Další články