Slávisté se vrací do tréninku

V pátek absolvovali hráči A-týmu, členové realizačního týmu a zaměstnanci klubu druhý test na COVID-19. Všechny výsledky byly negativní, tým se tak s povolením Hygienické stanice hl. m. Prahy vrací do tréninku.

V pátek v brzkých ranních hodinách podstoupili hráči A-týmu, realizační tým a nejbližší zaměstnanci klubu další vlnu testování na virové onemocnění COVID-19 v návaznosti na jeden pozitivní výsledek z řady hráčů, který odhalilo testování ze začátku týdne. Druhý test už žádný pozitivní výsledek nevykázal a Hygienická stanice hlavního města Prahy povolila od 18:00 návrat do tréninkového procesu.

„Páteční kontrolní testy neprokázaly další pozitivní nález. A-tým se tak může vrátit do tréninkového procesu. Tréninky má naplánované v sobotu, neděli a pondělí, kdy hráče čeká i další kontrolní test. Pokud i ten prokáže negativní výsledky, budeme moci do úterního utkání s Mladou Boleslaví nastoupit. Hráč s pozitivním nálezem z úvodu týdne zůstává samozřejmě v domácí izolaci,“ říká tiskový mluvčí Michal Býček.

První ligový zápas po vynucené pauze, způsobené opatřeními reagujícími na epidemii koronaviru, čeká sešívané v úterý 26. května od 20:00 na hřišti Mladé Boleslavi.

Aktuálně

Hráči na hostování: Debuty Hellebranda a Malínského

dnes
Jak se v uplynulém ligovém kole a středečních dohrávkách dařilo hráčům Slavie na hostování sledujte v našem přehledu.

B-tým: Ve třetím utkání výhra nad Ústím nad Labem

včera
Slávistický B-tým porazil ve třetím zápasu Tipsport ligy Ústí nad Labem 4:2.

Jakub Markovič bude hostovat ve Vlašimi

včera
Talentovaný brankář Jakub Markovič stráví jarní část sezony na hostování bez opce ve Vlašimi, kde bude mít pravidelné herní vytížení.

Další články