Slávisté zahájili kondiční soustředění

Slávisté se ve čtvrtek sešli na kondičním soustředění v rakouském Aigenu. Zde budou pod dohledem trenérského týmu nabírat formu do 1. srpna.

Po dvoutýdenní dovolené se sešívaní setkali v Rakousku, kde je po obědě čekalo odpolední rozběhání. „Čtrnáct dní bylo na odpočinek dostatečných, byli jsme s rodinou na dovolené na Slovensku v termálech, takže tam jsem zregeneroval a jsem plný síly,“ říká obránce Tomáš Holeš.

V Aigenu se po dovolené hlásil i Stanislav Tecl. „Bylo to rychlé, uteklo to jako voda, ale stačilo to, už mi fotbal chyběl a těšil jsem se zpět do kabiny na kluky,“ přiznává.

V následujících dnech čeká celý tým nabírání kondice. „Moc se na to netěším, ale vždycky to zvládneme a ani tentokrát to nebude výjimka. Uděláme, co je potřeba, a myslím, že to nebude velký problém,“ věří útočník sešívaných.

„Na tu počáteční dřinu se vážně netěším, protože ty běhy jsou náročné, ale co se dá dělat,“ souhlasí Tomáš Holeš.

Vzhledem k nejisté situaci ohledně pandemie koronaviru si hráči chválí výběr místa soustředění. „Je dobré, že jsme zde takto zavřeni na hotelu, když zase začíná virus řádit. Jsem rád, že budeme izolovaní a v bezpečí,“ dodává Holeš.

„V lese snad moc lidí potkávat nebudeme, ale samozřejmě si musíme dát pozor a být opatrní, vyvarovat se velkých akcí. Asi je pro nás lepší, že budeme v Rakousku v lese stranou od lidí,“ doplňuje ho Tecl.

Aktuální složení kádru pro soustředění naleznete zde

Aktuálně

U15 vyhrála turnaj Bican Cup

dnes
Slávisté prošli bez jediné porážky turnajem. Ve finále porazili Spartu a stávají se tak vítězem 37. ročníku turnaje Bican Cup.

Slavia? Nic lepšího jsem v kariéře udělat nemohl

včera
Obránce Vladimír Coufal se upsal Slavii na další čtyři roky. Opora zadních řad stvrdila kontrakt na soustředění v Rakousku. „Z mojí strany to beru jako důkaz, že jsem pro Slavii schopný udělat prakticky všechno,“ říká Coufal.

Bořil: Slavia je priorita

včera
Kapitán sešívaných Jan Bořil podepsal na soustředění v Rakousku novou smlouvu, čímž si jeho služby Slavia pojistila na další tři roky. „Ve Slavii chci zůstat co nejdéle,“ říká obránce.

Další články