Slávisté zahájili kondiční soustředění

Slávisté se ve čtvrtek sešli na kondičním soustředění v rakouském Aigenu. Zde budou pod dohledem trenérského týmu nabírat formu do 1. srpna.

Po dvoutýdenní dovolené se sešívaní setkali v Rakousku, kde je po obědě čekalo odpolední rozběhání. „Čtrnáct dní bylo na odpočinek dostatečných, byli jsme s rodinou na dovolené na Slovensku v termálech, takže tam jsem zregeneroval a jsem plný síly,“ říká obránce Tomáš Holeš.

V Aigenu se po dovolené hlásil i Stanislav Tecl. „Bylo to rychlé, uteklo to jako voda, ale stačilo to, už mi fotbal chyběl a těšil jsem se zpět do kabiny na kluky,“ přiznává.

V následujících dnech čeká celý tým nabírání kondice. „Moc se na to netěším, ale vždycky to zvládneme a ani tentokrát to nebude výjimka. Uděláme, co je potřeba, a myslím, že to nebude velký problém,“ věří útočník sešívaných.

„Na tu počáteční dřinu se vážně netěším, protože ty běhy jsou náročné, ale co se dá dělat,“ souhlasí Tomáš Holeš.

Vzhledem k nejisté situaci ohledně pandemie koronaviru si hráči chválí výběr místa soustředění. „Je dobré, že jsme zde takto zavřeni na hotelu, když zase začíná virus řádit. Jsem rád, že budeme izolovaní a v bezpečí,“ dodává Holeš.

„V lese snad moc lidí potkávat nebudeme, ale samozřejmě si musíme dát pozor a být opatrní, vyvarovat se velkých akcí. Asi je pro nás lepší, že budeme v Rakousku v lese stranou od lidí,“ doplňuje ho Tecl.

Aktuální složení kádru pro soustředění naleznete zde

Aktuálně

Hráči na hostování: Premiérový gól Juráska, trefil se i Červ

včera
Jak se v uplynulých sedmi dnech dařilo hráčům Slavie na hostování čtěte v našem přehledu.

Nesmíme Spartě dát příležitost si myslet, že by nás mohla porazit

před 2 dny
K pohárovému vítězství nad Spartou přispěl Lukáš Masopust nádhernou asistencí. „Viděl jsem, že mě obránce kříží, tak jsem míč zasekl a poslal na volného Kuchtiče," popsal důležitý moment.

Jedeme na doraz! O sérii z derby nechceme přijít

před 2 dny
Nejlepší střelec FORTUNA:LIGY Jan Kuchta vstřelil na Letné domácí Spartě dva góly a lví měrou pomohl sešívaným k postupu do finále MOL Cupu.

Další články