Slávisté zahájili přípravu odletem do Španělska

Poprvé v novém roce 2019 se sešívaní sešli 3. ledna. Po úvodním tréninku v Edenu odletí A-tým na soustředění do Španělska.

Hned na úvod přípravy se už trenérovi Trpišovskému hlásili tři nováčci - Petr Ševčík, Lukáš Masopust a Alex Král. S týmem odcestují na soustředění do Španělska také brankář Jakub Markovič a stoper Tomáš Vlček z týmu U19.

Peter Olayinka, Ibrahim Traoré, Simon Deli, Michael Ngadeu a Mick van Buren se z logistických důvodů připojí k týmu až přímo ve Španělsku.

Na soustředění naopak neletí zranění Jakub Hromada a Stanislav Tecl, oba budou podstupovat procedury v Praze.

Matěj Valenta by měl v jarní části hostovat v druholigovém Ústí nad Labem, hostování pro jarní část sezony se finalizuje také u stopera Lukáše Pokorného a zkušenosti v jiném týmu by měl na jaře sbírat i brankář Martin Vantruba. Marko Alvir se bude připravovat s juniorkou.