Slávisté zahájili přípravu odletem do Španělska

Poprvé v novém roce 2019 se sešívaní sešli 3. ledna. Po úvodním tréninku v Edenu odletí A-tým na soustředění do Španělska.

Hned na úvod přípravy se už trenérovi Trpišovskému hlásili tři nováčci - Petr Ševčík, Lukáš Masopust a Alex Král. S týmem odcestují na soustředění do Španělska také brankář Jakub Markovič a stoper Tomáš Vlček z týmu U19.

Peter Olayinka, Ibrahim Traoré, Simon Deli, Michael Ngadeu a Mick van Buren se z logistických důvodů připojí k týmu až přímo ve Španělsku.

Na soustředění naopak neletí zranění Jakub Hromada a Stanislav Tecl, oba budou podstupovat procedury v Praze.

Matěj Valenta by měl v jarní části hostovat v druholigovém Ústí nad Labem, hostování pro jarní část sezony se finalizuje také u stopera Lukáše Pokorného a zkušenosti v jiném týmu by měl na jaře sbírat i brankář Martin Vantruba. Marko Alvir se bude připravovat s juniorkou.

Kádr Slavie pro zimní přípravu:

Brankáři: Ondřej Kolář, Přemysl Kovář, Jakub Markovič

Obránci: Jan Bořil, Simon Deli, Vladimír Coufal, Michal Frydrych, Jakub Jugas, Alex Král, Ondřej Kúdela, Michael Ngadeu, Tomáš Vlček, Jaroslav Zelený

Záložníci: Alexandru Baluta, Josef Hušbauer, Lukáš Masopust, Peter Olayinka, Tomáš Souček, Miroslav Stoch, Jan Sýkora, Petr Ševčík, Ibrahim Traoré, Jaromír Zmrhal

Útočníci: Jan Matoušek, Muris Mešanovič, Milan Škoda, Mick van Buren

Aktuálně

Vladimír Coufal v nejlepší sestavě Evropské ligy

včera
Vladimír Coufal se po zápase s belgickým Genkem dostal do nejlepší jedenáctky uplynulého kola Evropské ligy.

Velice náročné utkání, hodnotil Trpišovský Genk

před 2 dny
V prvním duelu s Genkem sešívaní remizovali 0:0: „Myslím si, že zápas měl vše. Chyběly jen góly," mrzelo po utkání trenéra Jindřicha Trpišovského.

Zápasu by slušel spíše výsledek 2:2, ví Kolář

před 2 dny
Pátou nulu v letošním ročníku Evropské ligy si proti Genku připsal brankář Ondřej Kolář. V zápase s belgickým soupeřem se zaskvěl několika skvělými zákroky a udržel Slavii ve hře o postup. ​„Zápas se hrál nahoru dolů, oba týmy měly šance skórovat. Bezbrankový výsledek je do odvety dobrý," říká Ondřej Kolář.

Další články