Slávisté zahájili přípravu odletem do Španělska

Poprvé v novém roce 2019 se sešívaní sešli 3. ledna. Po úvodním tréninku v Edenu odletí A-tým na soustředění do Španělska.

Hned na úvod přípravy se už trenérovi Trpišovskému hlásili tři nováčci - Petr Ševčík, Lukáš Masopust a Alex Král. S týmem odcestují na soustředění do Španělska také brankář Jakub Markovič a stoper Tomáš Vlček z týmu U19.

Peter Olayinka, Ibrahim Traoré, Simon Deli, Michael Ngadeu a Mick van Buren se z logistických důvodů připojí k týmu až přímo ve Španělsku.

Na soustředění naopak neletí zranění Jakub Hromada a Stanislav Tecl, oba budou podstupovat procedury v Praze.

Matěj Valenta by měl v jarní části hostovat v druholigovém Ústí nad Labem, hostování pro jarní část sezony se finalizuje také u stopera Lukáše Pokorného a zkušenosti v jiném týmu by měl na jaře sbírat i brankář Martin Vantruba. Marko Alvir se bude připravovat s juniorkou.

Kádr Slavie pro zimní přípravu:

Brankáři: Ondřej Kolář, Přemysl Kovář, Jakub Markovič

Obránci: Jan Bořil, Simon Deli, Vladimír Coufal, Michal Frydrych, Jakub Jugas, Alex Král, Ondřej Kúdela, Michael Ngadeu, Tomáš Vlček, Jaroslav Zelený

Záložníci: Alexandru Baluta, Josef Hušbauer, Lukáš Masopust, Peter Olayinka, Tomáš Souček, Miroslav Stoch, Jan Sýkora, Petr Ševčík, Ibrahim Traoré, Jaromír Zmrhal

Útočníci: Jan Matoušek, Muris Mešanovič, Milan Škoda, Mick van Buren

Aktuálně

Byli jsme dobře připraveni

před 2 dny
O výhře nad Guoanem, rychlé aklimatizaci v Portugalsku i souboji o místo v týmu mluvili po zápase Zdeněk Houštecký a Jakub Jugas.

Slavia poráží Sinobo Guoan 4:0

před 2 dny
Slavia v prvním přípravném utkání na soustředění v Portugalsku vyzvala Beijing Sinobo Guoan. Ve větrných podmínkách dokázali červenobílí svého soupeře přehrát 4:0 a připisují si tak v přípravě další výhru.

ONLINE: Prvním soupeřem Beijing Sinobo Guoan

před 2 dny
Od 14:00 hraje Slavia první přípravné utkání na soustředění v Portugalsku. Sešívaní nastoupí proti Beijingu Sinobo Guoan.

Další články