Slávisté zahájili přípravu odletem do Španělska

Poprvé v novém roce 2019 se sešívaní sešli 3. ledna. Po úvodním tréninku v Edenu odletí A-tým na soustředění do Španělska.

Hned na úvod přípravy se už trenérovi Trpišovskému hlásili tři nováčci - Petr Ševčík, Lukáš Masopust a Alex Král. S týmem odcestují na soustředění do Španělska také brankář Jakub Markovič a stoper Tomáš Vlček z týmu U19.

Peter Olayinka, Ibrahim Traoré, Simon Deli, Michael Ngadeu a Mick van Buren se z logistických důvodů připojí k týmu až přímo ve Španělsku.

Na soustředění naopak neletí zranění Jakub Hromada a Stanislav Tecl, oba budou podstupovat procedury v Praze.

Matěj Valenta by měl v jarní části hostovat v druholigovém Ústí nad Labem, hostování pro jarní část sezony se finalizuje také u stopera Lukáše Pokorného a zkušenosti v jiném týmu by měl na jaře sbírat i brankář Martin Vantruba. Marko Alvir se bude připravovat s juniorkou.

Kádr Slavie pro zimní přípravu:

Brankáři: Ondřej Kolář, Přemysl Kovář, Jakub Markovič

Obránci: Jan Bořil, Simon Deli, Vladimír Coufal, Michal Frydrych, Jakub Jugas, Alex Král, Ondřej Kúdela, Michael Ngadeu, Tomáš Vlček, Jaroslav Zelený

Záložníci: Alexandru Baluta, Josef Hušbauer, Lukáš Masopust, Peter Olayinka, Tomáš Souček, Miroslav Stoch, Jan Sýkora, Petr Ševčík, Ibrahim Traoré, Jaromír Zmrhal

Útočníci: Jan Matoušek, Muris Mešanovič, Milan Škoda, Mick van Buren

Aktuálně

Tuhle zkušenost si hodně cením

včera
Semnáctiletý Matěj Jurásek si při vysoké výhře nad Opavou odbyl svoji premiéru v A-týmu Slavie. „Budu na sobě dál pracovat," říká debutant.

Výhra vypadá jasně, museli jsme si ji ale vysloužit

před 2 dny
Slavia porazila Opavu vysoko 6:0. Podle trenéra Jindřicha Trpišovského se vítězství ale snadno nerodilo. „Výsledek vypadá na papíře jednoznačně, ale museli jsme si ho tvrdě odpracovat," hodnotil po utkání.

Nenašel bych slabší článek, zvládli jsme to týmově

před 2 dny
​„Opava ve druhém poločase hru otevřela a pak už byl zápas o nás,“ hodnotí utkání s Opavou navrátilec do sestavy Ondřej Kúdela.

Další články