Slávistická aukce finišuje!

PRAHA – V pátek 29. února úderem půlnoci končí slávistická internetová aukce. O dražené slávistické předměty a osobní věci hráčů a trenérů je velký zájem.

PRAHA – V pátek 29. února úderem půlnoci končí slávistická internetová aukce. O dražené slávistické předměty a osobní věci hráčů a trenérů je velký zájem. Aktuální výnos aukce se dva dny před jejím ukončením vyšplhal na téměř 316 tisíc korun.

Nejvíce se fanoušci „bijí“ o rukavice Martina Vaniaka, se kterými odchytal dva poslední zápasy Ligy mistrů UEFA. Momentálně patří člověku, který navýšil částku na 108 500 korun!

Na pomyslném druhém místě je golfová čepice Vladimíra Šmicra. Její cena se zatím vyšplhala na 20 100 korun. Třetí místo patří červenobílému koženému křeslu s podpisy hráčů a trenérů A-týmu, kterého si poslední dražitel cení na 19 050 korun.

V pátek úderem půlnoci systém aukci automaticky ukončí. Majitelé uvedených věcí budou kontaktování telefonicky, jakým způsobem si mohou předměty vyzvednout. Aukce stále probíhá na stránkách www.aukce.slavia.cz.

Vydražené peníze poputují na podporu slávistické mládeže a na charitativní účely – na kliniku dětské hematologie a onkologie FN Motol a do Dětského domova Sázava.

Nabídka obsahuje více než padesát věcí, které se nějak vztahují ke Slavii. Draží se slávistické dresy s podpisy hráčů, podepsaný kalendář, tréninkový míč nebo červenobílé kožené křeslo. Do charitativní internetové aukce věnovali své osobní věci také hráči a trenéři A-týmu.

Postup je jako při běžné dražbě. Vybraný předmět získá ten, kdo nakonec přihodí nejvyšší finanční částku.

U draženého předmětu je vždy aktuální částka. Vítězem se stává ten, který všechny „přebije“ nejvyšší sumou. Aby se stal majitelem uvedené věci, je třeba poslat příslušný finanční obnos na číslo bankovního účtu, které je uvedeno na stránkách www.aukce.slavia.cz.

Vydraženou sumu je třeba uhradit nejpozději do čtrnácti dnů od skončení aukce. Pokud se tak nestane, může si automaticky draženou věc zakoupit ten, který přihodil druhou nejvyšší částku.

Jména majitelů vydražených věcí najdete po skončení aukce také na stránkách www.slavia.cz. Na utkání Slavie s Bohemians 1905 proběhne slavnostní předání tří nejvýše vydražených předmětů do rukou jejich nových majitelů.

Aktuálně

U21: Remízu zařídil navrátilec Mešanovič

včera
V dalším duelu Juniorské ligy přivítala Slavia na Xaverově České Budějovice. Utkání plné divokých zvratů skončilo 4:4, do zápasu zasáhl také uzdravený Muris Mešanovič, který se navíc dokázal gólově prosadit.

Vstupenky na Girondins Bordeaux v prodeji

včera
Od pondělí 17. září od 12 hodin jsou v prodeji jednotlivé vstupenky na první domácí zápas Evropské ligy s Girondins Bordeaux. Vstupenky je možné koupit za cenu od 420 korun.

Jsem rád, že jsme to zvládli, říká Kúdela

před 2 dny
Gólem do sítě Slovácka otevřel Ondřej Kúdela skóre zápasu, který nakonec sešívaní vyhráli 3:1. „Jsem rád, že jsme to zvládli," těší střelce prvního gólu Ondřeje Kúdelu.

Další články