Slávistický Den dětí v Měcholupech

Přijďte společně s námi oslavit Mezinárodní den dětí do tréninkového centra v Horních Měcholupech. Všechny děti bez rozdílu věku jsou zvány!

Prvního června, oslava všech dětí! Letos tento den připadá na středu. Přijďte ho spolu s námi oslavit v sobotu do Horních Měcholup (Hornoměcholupská 300, Praha 15, 109 00). Pro děti chystáme slávistickou trasu o červenobílé dárečky (sbírání razítek na kartičku napříč stanovišti). Na všechny děti budou čekat fotbalové i nefotbalové aktivity, možnost vyzkoušet si rychlostní fotobuňky i přihrávkový trenažér, vyžití si najde opravdu každý. 

Na akci si budete moci zakoupit slávistické suvenýry a samozřejmě nebude chybět ani Raiffeisen skákací hrad, malování na obličej, omalovánky a slávistické balonky. Na závěr se můžete těšit na slosování o hodnotné slávistické předměty a dary od společnosti CZC.

Dětský den je spojený také s turnajem partnerských klubů, který bude probíhat na přírodní trávě, zúčastní se ho děti od šesti do devíti let.

Turnaje začínají od 9:30 a slávistickou trasu spouštíme v 11:00, předpokládaný konec programu dětského dne je v 17:00. Všechny děti bez rozdílu věku jsou zvány!

Aktuálně

Slávisté podruhé odcestovali do Rakouska

dnes
Sešívaní v neděli opět zamířili do rakouského Aigenu, kde je čeká poslední fáze přípravy před startem nové sezony.

Plán letní přípravy B-týmu

před 2 dny
Slávistický B-tým po úspěšné a postupové sezoně zahájí letní přípravu na začátku července. Sešívané čeká soustředění a přípravná utkání.

​Informace k přípravným zápasům Slavie v Rakousku

před 3 dny
V průběhu druhého soustředění v rakouském Aigenu odehrají svěřenci Jindřicha Trpišovského tři přípravná utkání. Přečtěte si důležité informace k těmto duelům.

Další články