Slávistický esports se těší na druhý ročník e:LIGY

Druhý ročník e:LIGY byl oznámen a hráči reprezentující Slavii u toho nebudou chybět! Více o registraci do e:LIGY v článku.

V e:LIZE se můžeme těšit na všechny kluby z nejvyšší fotbalové soutěže, soutěžit se bude o prize money v hodnotě 150 tisíc korun a šanci si zahrát za svůj klub dostanou i hráči z řad fanoušků. 

e:LIGA se uskuteční v nové hře FIFA21 výhradně na platformě Playstation 4 a už od prvních kol celá v herním modu FUT. Soutěž se odehraje podobně jako v minulém ročníku ve třech fázích. V té první se uskuteční celkem 18 onlinových turnajů, do kterých se může přihlásit kdokoliv starší 16 let. Každý turnaj se odehraje pod hlavičkou jednoho z klubů FORTUNA:LIGY. 

Slávistická kvalifikace proběhne 12. ledna 2021 a registrovat se lze už nyní zde.

V dalších fázích už budou ti nejlepší reprezentovat své oblíbené kluby nejvyšší fotbalové soutěže a utkají se navzájem v tzv Semifinále na konci března 2021. O mistrovský pohár se bude bojovat na velkém Finále v Praze jen o pár týdnů později. Pravidla, herní model i kompletní termínová listina jsou podrobně popsány na stránkách www.e-liga.cz, kde jsou dnešním dnem také spuštěny registrace do jednotlivých kvalifikačních turnajů.

A co k novému ročníku říkají naši hráči? 

Martin „Kobby“ Strnad: „Na Datart ligu vzpomínám jen v dobrém. Po loňském druhém místě se nemohu dočkat, až tento výkon zopakujeme a nejlépe vylepšíme! Je to největší turnaj u nás, nesmírně se těším.“

Jakub „Cpt.Kubajz“ Pudil: „Tento rok nás čeká druhý ročník Datart e:Ligy. Budu se pro Slavii snažit obhájit minimálně finálové umístění. Je to největší událost FIFA esports scény v Česku a moc se na to těším. Možnost získání bodů do světového žebříčku je také lákavá. Tento rok to bude ještě o poznání zajímavější, protože nám v Česku přibylo dost fotbalových týmů, které založily eSportové divize.“

"

Aktuálně

V neděli od 18:30 proti Zbrojovce Brno

před 2 dny
Sešívaní vyzvou v rámci 9. kola FORTUNA:LIGY na svém hřišti v neděli od 18:30 nováčka nejvyšší soutěže Zbrojovku Brno.

Tým ukázal obrovské srdce a velkou kvalitu

před 2 dny
Sešívaní zvítězili ve čtvrtém zápase základní skupiny Evropské ligy 3:1 na hřišti Nice. „Po všech stránkách to byl velice náročný zápas," říká Jindřich Trpišovský.

Za první gól jsem strašně rád. Vítězství je pro fanoušky

před 2 dny
Ondřej Lingr otevřel svůj gólový účet ve Slavii i zápis utkání v Nice výstavní trefou zpoza vápna. „Za takový první gól ve Slavii jsem neskutečně rád, vyšlo to parádně. V zápase jsme potvrdili formu, ve které musíme pokračovat."

Další články