Slávistky zahájily připravu!

Po zimní přestávce slávistky absolvovaly první trénink zimní přípravy, kde je čeká nabírání kondice v domácích podmínkách.

Po zimní přestávce čeká na slávistky první trénink zimní přípravy. Trenér Kolomazník má k dispozici 25 hráček, na které čekají dvoufázové tréninky v areálu Slavie, kdy budou využívat hřiště, posilovnu, atletický stadion a plavecký bazén. V přípravě před další části sezóny jsou naplánovaná čtyři přípravná utkání: tým reprezentačních doktorů, polský Gornik Leczna a německý Turbine Potsdam s Bayernem Mnichov. První ligové kolo je na programu koncem února, kdy hostíme na domácím hřišti tým Slovácka.

„Když se ohlédnu za podzimní části, mohu jí hodnotit kladně. Jsme v čele ligové tabulky, střelecky se nám daří a s novým trenérem praktikujeme herní styl, který funguje. Do jarní sezóny jsme plné sil a těšíme se na boj o ligový titul a pohár FAČR,“ komentuje start do další části sezóny kapitánka Diana Bartovičová. 

Přehled přípravných zápasů: 

18.1. 15:30 Reprezentace doktorů – Slavia (Aritma) 

26.1. 14:00 Slavia – GKS Gornik Leczna (Eden) 

2.2. 14:00 Slavia – Potsdam (Eden) 

8. 2. 14:00 Bayern – Slavia (Regensburg)

Aktuálně

Rekord je nádherný, jedná se ale o práci celého týmu

včera
Ondřej Kolář přispěl k vítězství nad Jabloncem svojí 18. nulou v sezoně a vytvořil tak nový ligový rekord. ​„Dozadu jsme hráli zodpovědně,“ těší brankáře Slavie.

Cítíme, že jsou fanoušci s námi!

včera
Nicolae Stanciu se na výhře nad Jabloncem podílel gólem a dvěma asistencemi. „Je úplně jedno, kdo dá gól, nebo na něj nahraje. Potřebujeme jenom získávat body, abychom byli na konci této sezony opět mistry,“ uvědomuje si.

Kultivovaný výkon, vítěství mohlo být i vyšší

před 2 dny
V prvním domácím zápase po vynucené ligové přestávce deklasovali sešívaní Jablonec jasně 5:0. „Produktivita nás samozřejmě těší, rozhodující jsou ale získané body,“ říká Jindřich Trpišovský.

Další články