Slávistky zahájily připravu!

Po zimní přestávce slávistky absolvovaly první trénink zimní přípravy, kde je čeká nabírání kondice v domácích podmínkách.

Po zimní přestávce čeká na slávistky první trénink zimní přípravy. Trenér Kolomazník má k dispozici 25 hráček, na které čekají dvoufázové tréninky v areálu Slavie, kdy budou využívat hřiště, posilovnu, atletický stadion a plavecký bazén. V přípravě před další části sezóny jsou naplánovaná čtyři přípravná utkání: tým reprezentačních doktorů, polský Gornik Leczna a německý Turbine Potsdam s Bayernem Mnichov. První ligové kolo je na programu koncem února, kdy hostíme na domácím hřišti tým Slovácka.

„Když se ohlédnu za podzimní části, mohu jí hodnotit kladně. Jsme v čele ligové tabulky, střelecky se nám daří a s novým trenérem praktikujeme herní styl, který funguje. Do jarní sezóny jsme plné sil a těšíme se na boj o ligový titul a pohár FAČR,“ komentuje start do další části sezóny kapitánka Diana Bartovičová. 

Přehled přípravných zápasů: 

18.1. 15:30 Reprezentace doktorů – Slavia (Aritma) 

26.1. 14:00 Slavia – GKS Gornik Leczna (Eden) 

2.2. 14:00 Slavia – Potsdam (Eden) 

8. 2. 14:00 Bayern – Slavia (Regensburg)

Aktuálně

Gareth Hughes a Slavia: Blízký vztah na dálku

včera
„Za Slavií všude jezdíme,“ slibuje jeden z nejznámějších chorálů našich fanoušků. Aby ale za Slavií všude jezdil člověk, jehož domov dělí od Edenu vzdušnou čarou 1300 kilometrů, to už stojí za zvláštní zmínku.

Důvěra je klíčová, shodují se trenéři

před 2 dny
Trenéři Pavel Trávník, jako hlavní trenér, a Jan Bauer, jako jeho asistent, u nejstarší dorostenecké kategorie U19 nyní s hráči musí komunikovat jinak než jsou zvyklí. Shodují se ovšem na tom, že důvěra je v tomto období klíčová.

Góly na poslední chvíli: Slávisty rozjásal František Veselý

před 2 dny
Slavia porazila senzačně Slovan Bratislava! Červenobílým zařídil výhru na poslední chvíli legendární František Veselý.

Další články