Slávistky zahájily připravu!

Po zimní přestávce slávistky absolvovaly první trénink zimní přípravy, kde je čeká nabírání kondice v domácích podmínkách.

Po zimní přestávce čeká na slávistky první trénink zimní přípravy. Trenér Kolomazník má k dispozici 25 hráček, na které čekají dvoufázové tréninky v areálu Slavie, kdy budou využívat hřiště, posilovnu, atletický stadion a plavecký bazén. V přípravě před další části sezóny jsou naplánovaná čtyři přípravná utkání: tým reprezentačních doktorů, polský Gornik Leczna a německý Turbine Potsdam s Bayernem Mnichov. První ligové kolo je na programu koncem února, kdy hostíme na domácím hřišti tým Slovácka.

„Když se ohlédnu za podzimní části, mohu jí hodnotit kladně. Jsme v čele ligové tabulky, střelecky se nám daří a s novým trenérem praktikujeme herní styl, který funguje. Do jarní sezóny jsme plné sil a těšíme se na boj o ligový titul a pohár FAČR,“ komentuje start do další části sezóny kapitánka Diana Bartovičová. 

Přehled přípravných zápasů: 

18.1. 15:30 Reprezentace doktorů – Slavia (Aritma) 

26.1. 14:00 Slavia – GKS Gornik Leczna (Eden) 

2.2. 14:00 Slavia – Potsdam (Eden) 

8. 2. 14:00 Bayern – Slavia (Regensburg)

Aktuálně

To, že budu hrát v základu, jsem vůbec nečekal

včera
Svůj první start v základní jedenácte si proti Brnu připsal Matěj Jurásek, který debutoval už v minulém kole proti Opavě.

Vítězství nás stál statický a pomalý první poločas

včera
Sešívaní podruhé v sezoně ztratili body, s brněnskou Zbrojovkou pouze remizovali 1:1. „V závěru zápasu jsme nedali tři vyložené šance. Za to přišel trest v podobě vyrovnání,“ říká Jindřich Trpišovský.

Slavia neudržela vedení a remizuje s Brnem 1:1

včera
Sešívaní šli proti Brnu do vedení zásluhou Abdallaha Simy, Brno ale v samotném závěru dokázalo srovnat na konečných 1:1. Slavia si tak připisuje druhou bodovou ztrátu v ligovém ročníku.

Další články