Slávistky zahájily přípravu s novým trenérem

Slávistky zahájily přípravu s novým trenérem Michalem Kolomazníkem.

Slávistky zahájily letní přípravu s novým realizačním týmem a několika změnami v kádru. Hlavního trenéra Pavla Medynského vystřídal Michal Kolomazník, asistentkou bude ještě minulou sezonu hrající Blanka Pěničková, kondiční trenérkou bude nově Denisa Madejová. „Cíle do nové sezony jsou maximální, chceme získat ligový titul a pohár FAČR, samozřejmostí je podat co nejlepší výsledky v Lize mistryň“ říká odhodlaně do nové sezony trenér Kolomazník.

Slávistky se budou připravovat dvoufázově v areálu Slavie, kdy budou využívat hřiště, atletický stadion, plavecký bazén i beach volejbalové hřiště. V přípravě je před novou sezónou čekají čtyři přípravná utkání, nastoupí proti SKN St. Pölten, Wolfsburgem, Ferencvárosem a v jednání je duel s FFC Frankfurt.

ZMĚNY V KÁDRU-

Tým se rozloučil se stoperkou Hasanbegovič a útočnicí Herndon, počítat také nemohou se službami sestrer Dubcových, které přestoupily do italského klubu Sassuola, na odchodu do zahraničí jsou také Bartoňová s Chlastákovou. Naopak z hostování v Liberci se do přípravy zapojují Kožárová s Necidovou, nově se v kabině sešívaných také hlásily dvě posily, Khýrová ze Sparty a Žemberyová z Lokomotivy Brno. Na testech je v týmu také Švédka Mia Perrson. Z juniorského týmu se do přípravy zapojily Hilbertová s Hladíkovou. Změny v kádru ještě mohou nastat v průběhu přípravy.

Odchody:

Kamila Dubcová ( US Sassuolo Calsio)

Michaela Dubcová ( US Sassuolo Calsio)

Jitka Chlastáková (jedná o novém angažmá)

Eva Bartoňová (jedná o novém angažmá)

Mellisa Hasanbegovič (konec smlouvy)

Ashley Herndon (konec smlouvy)

Příchody:

Michaela Khýrová (AC Sparta Praha)

Laura Žemberyová (Lokomotiva Brno Horní Heršpice)

Přehled přípravných zápasů:

21. 7. 2019 14:00: St.Pölten - SK Slavia Praha ( České Budějovice)

27. 7. 2019 15:00: Wolfsburg - Slavia ( Halle, Německo)

3. 8. 2019 15:00: Slavia - Ferencvaros (Eden)

Aktuálně

Zelený život ovládne poslední podzimní ligové kolo

včera
Fotbal pro všechny děti a bez omezení. Tak by se dala přeložit iniciativa Ligové fotbalové asociace a všech ligových klubů pod hlavičkou Nadačního fondu Zelený život. Závěr podzimní části FORTUNA:LIGY se převlékne do zelena. Dvacáté ligové kolo bude totiž patřit Nadačnímu fondu Ligové fotbalové asociace Zelený život, který podporuje mladé fotbalisty a fotbalistky ze sociálně slabších rodin ve věku 5 - 15 let.

Bavili jsme lidi fotbalem, o to nám jde

před 2 dny
Sešívaní podlehli v posledním zápase základní skupiny Ligy mistrů Dortmundu těsně 1:2. ​„Pro hráče i tým mám jen slova uznání," říká Jindřich Trpišovský.

Velký zážitek kazí jen výsledek, říká Takács

před 2 dny
Ladislav Takács si s Dortmundem prožil zápas snů, bohužel se smutným koncem. ​„Škoda, že to neskončilo remízou,“ říká debutant základní sestavy v Lize mistrů.

Další články