Slávistky zahájily zimní přípravu

Slávistky se sešly k prvnímu společnému tréninku v novém roce 2021 v tréninkovém centru Eden.

Slávistky se v pondělí 11. ledna sešly k prvnímu společnému tréninku v novém roce 2021 v tréninkovém centru Eden. Dobrou zprávou je, že kádr zůstává téměř stejný, jedinou změnou je odchod záložnice Laury Žemberyové, která bude hrát a studovat na univerzitě v USA. „Před startem přípravy jsme plnily individuální tréninkový plán, který jsme dostaly, a já osobně jsem si ho zpestřila a doplnila i jinými individuálními sporty. Nejsem velký fanoušek téhle části přípravy a vnímám ji spíš jako takové “nutné zlo”, které je potřeba odběhat. Jsem ráda, že můžeme opět společné trénovat, těšila jsem se na tým a na tréninky s balónem“, okomentovala začátek přípravy kapitánka Diana Bartovičová.  

Přípravu komplikuje pandemická situace, je sice naplánováno hned několik přípravných utkání a start jarní ligové sezony by měl být koncem ledna, vše bude vyřešeno dle aktuálních možností. „Tuhle nepříjemnou situaci a těžkou dobu nejde tak úplně nevnímat, i když bych samozřejmě chtěla. Všechny trénujeme, abychom hrály zápasy, aktuálně je vidina ligových zápasů v nedohlednu. Myslím si, že s přibývajícím časem bude těžké hledat motivaci jen trénovat, bez nějakého herního zápřahu. Doufám, že se situace brzo zlepší a budeme mít šanci dohrát vítězně ligu,“ zakončila Bartovičová

Aktuálně

Hráči na hostování: Premiérový gól Juráska, trefil se i Červ

včera
Jak se v uplynulých sedmi dnech dařilo hráčům Slavie na hostování čtěte v našem přehledu.

Nesmíme Spartě dát příležitost si myslet, že by nás mohla porazit

před 2 dny
K pohárovému vítězství nad Spartou přispěl Lukáš Masopust nádhernou asistencí. „Viděl jsem, že mě obránce kříží, tak jsem míč zasekl a poslal na volného Kuchtiče," popsal důležitý moment.

Jedeme na doraz! O sérii z derby nechceme přijít

před 2 dny
Nejlepší střelec FORTUNA:LIGY Jan Kuchta vstřelil na Letné domácí Spartě dva góly a lví měrou pomohl sešívaným k postupu do finále MOL Cupu.

Další články