Slávistky zahájily zimní přípravu

Slávistky se sešly k prvnímu společnému tréninku v novém roce 2021 v tréninkovém centru Eden.

Slávistky se v pondělí 11. ledna sešly k prvnímu společnému tréninku v novém roce 2021 v tréninkovém centru Eden. Dobrou zprávou je, že kádr zůstává téměř stejný, jedinou změnou je odchod záložnice Laury Žemberyové, která bude hrát a studovat na univerzitě v USA. „Před startem přípravy jsme plnily individuální tréninkový plán, který jsme dostaly, a já osobně jsem si ho zpestřila a doplnila i jinými individuálními sporty. Nejsem velký fanoušek téhle části přípravy a vnímám ji spíš jako takové “nutné zlo”, které je potřeba odběhat. Jsem ráda, že můžeme opět společné trénovat, těšila jsem se na tým a na tréninky s balónem“, okomentovala začátek přípravy kapitánka Diana Bartovičová.  

Přípravu komplikuje pandemická situace, je sice naplánováno hned několik přípravných utkání a start jarní ligové sezony by měl být koncem ledna, vše bude vyřešeno dle aktuálních možností. „Tuhle nepříjemnou situaci a těžkou dobu nejde tak úplně nevnímat, i když bych samozřejmě chtěla. Všechny trénujeme, abychom hrály zápasy, aktuálně je vidina ligových zápasů v nedohlednu. Myslím si, že s přibývajícím časem bude těžké hledat motivaci jen trénovat, bez nějakého herního zápřahu. Doufám, že se situace brzo zlepší a budeme mít šanci dohrát vítězně ligu,“ zakončila Bartovičová

Aktuálně

Góly jsou o intuici. Hattrick mi asi není přán

před 2 dny
Útočník Jan Kuchta vstřelil proti Sigmě Olomouc dva góly a výrazně tak přispěl k vítězství 3:1. ​„S výsledkem jsem naprosto spokojený,“ říká po utkání.

Náročný zápas. Terén byl skvělý, Bah debut zvládl

před 2 dny
Sešívaní porazili v prvním jarním utkání Sigmu Olomouc 3:1. „Měli jsme výhodu skvěle připraveného terénu. Musím pochválit trávníkáře," říká Jindřich Trpišovský.

Obrat proti Olomouci, dvakrát se trefil Kuchta

před 2 dny
Sešívaní vstoupili do roku 2021 vítězně. Olomouc porazili v rámci 15. kola FORTUNA:LIGY po obratu 3:1.

Další články