Slávistky zahájily zimní přípravu

Slávistky se sešly k prvnímu společnému tréninku v novém roce 2021 v tréninkovém centru Eden.

Slávistky se v pondělí 11. ledna sešly k prvnímu společnému tréninku v novém roce 2021 v tréninkovém centru Eden. Dobrou zprávou je, že kádr zůstává téměř stejný, jedinou změnou je odchod záložnice Laury Žemberyové, která bude hrát a studovat na univerzitě v USA. „Před startem přípravy jsme plnily individuální tréninkový plán, který jsme dostaly, a já osobně jsem si ho zpestřila a doplnila i jinými individuálními sporty. Nejsem velký fanoušek téhle části přípravy a vnímám ji spíš jako takové “nutné zlo”, které je potřeba odběhat. Jsem ráda, že můžeme opět společné trénovat, těšila jsem se na tým a na tréninky s balónem“, okomentovala začátek přípravy kapitánka Diana Bartovičová.  

Přípravu komplikuje pandemická situace, je sice naplánováno hned několik přípravných utkání a start jarní ligové sezony by měl být koncem ledna, vše bude vyřešeno dle aktuálních možností. „Tuhle nepříjemnou situaci a těžkou dobu nejde tak úplně nevnímat, i když bych samozřejmě chtěla. Všechny trénujeme, abychom hrály zápasy, aktuálně je vidina ligových zápasů v nedohlednu. Myslím si, že s přibývajícím časem bude těžké hledat motivaci jen trénovat, bez nějakého herního zápřahu. Doufám, že se situace brzo zlepší a budeme mít šanci dohrát vítězně ligu,“ zakončila Bartovičová

Aktuálně

První gól hodně napoví, my za ním půjdeme

včera
Kapitán Jan Bořil na tiskové konferenci před odvetou Round of 32 mluvil o šancích na postup. „Doufám, že budeme hrát naši hru, dáme gól a postoupíme,“ věří kapitán sešívaných.

Nechceme bránit, potřebujeme být aktivní

včera
Jindřich Trpišovský před odvetou s Leicesterem hovořil na tiskové konferenci o výhodě prvního gólu, absenci Jamese Maddisona i trávníku.

Směr Leicester! Slávisté odlétají k odvetě Evropské ligy

před 2 dny
Sešívaní v úterý v podvečer nabrali směr Leicester. Na Britských ostrovech čeká Slavii ve čtvrtek odveta play off Evropské ligy.

Další články