Slávistky zahájily zimní přípravu

Dovolená skončila, hráčky Slavie vstoupily do zimní přípravy na jarní část sezony. Na jejím startu se pod vedením trenéra Michala Kolomazníka hlásilo 23 hráček.

Fotbalistky Slavie vstoupily do zimní přípravy, kdy se budou připravovat na jarní část sezony z čela tabulky s tříbodovým náskokem před Spartou. V přípravě jsou naplánovaná čtyři přípravná utkání. Před startem jarní ligové části sezony je čeká na konci února čtvrtfinále poháru FAČR proti Pardubicím, liga startuje 5.3. domácím utkáním proti Lokomotivě Brno.

„Na začátek přípravy se moc těším, v týmu máme nového kondičního trenéra Lukáše Stránského, přípravu pod jeho vedením absolvujeme poprvé. Fotbal i kolektiv v kabině mi už chyběl, snažila jsem se udržovat kondici hraním jiných sportů a před samotným startem přípravy plnila individuální kondiční plán,“ popsala své pocity před startem přípravy kapitánka týmu Diana Bartovičová.

Do přípravy nastoupí 23 hráček včetně 5 talentovaných dorostenek, Julie Freislerová, Kateřina Vithová, Nikola Pražienková, Lucie Bendové a Albína Gorektiková. 

Aktuálně

Hrát ve Slavii byl můj sen. Tvrdá práce se vyplatila

dnes
Yira Sor v prvním rozhovoru po podpisu smlouvy v Edenu hovořil o svých ambicích, důvodech, proč si vybral Slavii, i inspiraci krajanem a mentorem Peterem Olayinkou.

Yira Sor novou posilou Slavie!

dnes
Další zimní posilou Slavie se stal rychlonohý nigerijský křídelník Yira Sor, který přestupuje z Baníku Ostrava. V Edenu podepsal smlouvu do konce roku 2026. Opačným směrem míří záložník Ubong Ekpai.

Ve zkráceném tréninkovém utkání zazářil Plavšić

včera
Slávisté ve čtvrtek odehráli druhé tréninkové utkání na soustředění v Portugalsku. V šedesátiminutovém duelu se zaskvěl zejména Srdjan Plavšić.

Další články