Slávistky zahájily zimní přípravu

Dovolená skončila, hráčky Slavie vstoupily do zimní přípravy na jarní část sezony. Na jejím startu se pod vedením trenéra Michala Kolomazníka hlásilo 23 hráček.

Fotbalistky Slavie vstoupily do zimní přípravy, kdy se budou připravovat na jarní část sezony z čela tabulky s tříbodovým náskokem před Spartou. V přípravě jsou naplánovaná čtyři přípravná utkání. Před startem jarní ligové části sezony je čeká na konci února čtvrtfinále poháru FAČR proti Pardubicím, liga startuje 5.3. domácím utkáním proti Lokomotivě Brno.

„Na začátek přípravy se moc těším, v týmu máme nového kondičního trenéra Lukáše Stránského, přípravu pod jeho vedením absolvujeme poprvé. Fotbal i kolektiv v kabině mi už chyběl, snažila jsem se udržovat kondici hraním jiných sportů a před samotným startem přípravy plnila individuální kondiční plán,“ popsala své pocity před startem přípravy kapitánka týmu Diana Bartovičová.

Do přípravy nastoupí 23 hráček včetně 5 talentovaných dorostenek, Julie Freislerová, Kateřina Vithová, Nikola Pražienková, Lucie Bendové a Albína Gorektiková. 

Aktuálně

Mám husí kůži. Všechno směřovalo do Edenu

dnes
David Douděra po podpisu tříleté smlouvy hovořil v prvním rozhovoru o slávistických členech rodiny, svých ambicích, fantastické jarní části sezony i konkurenci, která na něj čeká.

Do Slavie přichází David Douděra

dnes
Novou posilou Slavie je 23letý univerzál David Douděra, který naposledy působil v Mladé Boleslavi. Kometa jarní části sezony a autor deseti branek v uplynulém ročníku FORTUNA:LIGY podepsal v Edenu smlouvu do června 2025.

Reprezentace: Lingr na Ligu národů

dnes
V nominaci národního týmu na zápasy Ligy národů je Ondřej Lingr. O postup na mistrovství Evropy do jednadvaceti let bude bojovat čtveřice slávistů.

Další články