Slavte jako mistři s šampaňským Mumm!

Slavia získala po neskutečných 77 letech opět double, což je rozhodně důvod k oslavám. Partnerem pro vítěze ligy a poháru se stalo šampaňské Mumm.

Mistrovský titul i pohár jsme oslavili šampaňským vítězů MUMM. A protože kvalitní šampaňské k oslavám takto unikátních a velkých okamžiků patří, připravili jsme i pro naše fanoušky speciální nabídku, kdy mohou devatenáctý mistrovský titul slavit tak jako my s šampaňským Mumm. To nyní získáte za speciální cenu se slevou 19 % s použitím kódu “slavia19” na www.prestigeselection.cz.

Fotogalerie

Aktuálně

Takticky i mentálním nastavením to byl skvělý výkon

včera
Slávisté ovládli 294. derby a na Letné porazili Spartu jasně 3:0. ​„Jsme rádi, že jsme na hřišti udrželi emoce a utkání se nezvrhlo v nějaký boj nebo válku," těší po utkání trenéra Jindřicha Trpišovského.

Vyhráli jsme zaslouženě, pyšnil se Souček

včera
Tomáš Souček s kapitánskou páskou na paži otevřel z penalty gólový účet 294. derby. ​„Předvedli jsme dobrý fotbal a vyhráli zaslouženě,“ pyšnil se po výhře 3:0 na hřišti Sparty.

Ani jsem se nepoznával, jak mnou cloumaly emoce

včera
Pro brankáře je zápas s čistým kontem vždy tou největší odměnou. O to více, když se to povede v derby se Spartou. „Kluci ukázali, že jsou nabušení,“ chválil Ondra Kolář po zápase spoluhráče.

Další články