Slavte jako mistři s šampaňským Mumm!

Slavia získala po neskutečných 77 letech opět double, což je rozhodně důvod k oslavám. Partnerem pro vítěze ligy a poháru se stalo šampaňské Mumm.

Mistrovský titul i pohár jsme oslavili šampaňským vítězů MUMM. A protože kvalitní šampaňské k oslavám takto unikátních a velkých okamžiků patří, připravili jsme i pro naše fanoušky speciální nabídku, kdy mohou devatenáctý mistrovský titul slavit tak jako my s šampaňským Mumm. To nyní získáte za speciální cenu se slevou 19 % s použitím kódu “slavia19” na www.prestigeselection.cz.

Fotogalerie

Aktuálně

Slávisté uspěli na prestižním turnaji v Číně

včera
Tým složený z hráčů U19 a U17 se zúčastnil prestižního turnaje v Pekingu. Mladí slávisté obsadili v nabité konkurenci světových fotbalových klubů páté místo.

Po sezoně snů bereme Ligu mistrů jako příležitost

před 2 dny
Na tiskové konferenci u příležitosti zahájení letní přípravy před sezonou 2019/20 nechyběl ani předseda představenstva Jaroslav Tvrdík.

Jsem připravený tvrdě pracovat a bojovat o pozici

před 2 dny
K týmu Slavie se připojil i bahrajnský útočník Júsuf Hilál, který jarní část sezony strávil na hostování. „Těším se na práci v tak velkém klubu, jako je Slavia," hlásí urostlý střelec.

Další články