Sledujte živě tiskovou konferenci. Od 16:00 na Slavia TV

Sešívaný podzim ještě nekončí! V úterý 18. prosince proběhne ve slávistickém muzeu představení nových posil.

Slavia v úterý 18. prosince představí nové posily A-týmu. V prostorách nově otevřeného slávistického muzea se od 16:00 uskuteční tisková konference, které se zúčastní i novopečení slávisté. Sledovat ji můžete živě na Slavia TV:

Od 16:30 pak proběhne ve spodním patře muzea autogramiáda nových posil. Přijďte se s nejnovějšími akvizicemi červenobílých přivítat také vy a ukažte jim, že v Edenu najdou ty nejlepší fanoušky v celé lize. Kromě nových hráčů se autogramiády zúčastní také trenér Jindřich Trpišovský, který se nemohl v létě kvůli dalším povinnostem zúčastnit autogramiády celého týmu.

Vstup na autogramiádu je hlavním vchodem stadionu – přes Museum. Vstup je zdarma.

Aktuálně

Byli jsme dobře připraveni

před 2 dny
O výhře nad Guoanem, rychlé aklimatizaci v Portugalsku i souboji o místo v týmu mluvili po zápase Zdeněk Houštecký a Jakub Jugas.

Slavia poráží Sinobo Guoan 4:0

před 2 dny
Slavia v prvním přípravném utkání na soustředění v Portugalsku vyzvala Beijing Sinobo Guoan. Ve větrných podmínkách dokázali červenobílí svého soupeře přehrát 4:0 a připisují si tak v přípravě další výhru.

ONLINE: Prvním soupeřem Beijing Sinobo Guoan

před 2 dny
Od 14:00 hraje Slavia první přípravné utkání na soustředění v Portugalsku. Sešívaní nastoupí proti Beijingu Sinobo Guoan.

Další články