Sledujte živě tiskovou konferenci. Od 16:00 na Slavia TV

Sešívaný podzim ještě nekončí! V úterý 18. prosince proběhne ve slávistickém muzeu představení nových posil.

Slavia v úterý 18. prosince představí nové posily A-týmu. V prostorách nově otevřeného slávistického muzea se od 16:00 uskuteční tisková konference, které se zúčastní i novopečení slávisté. Sledovat ji můžete živě na Slavia TV:

Od 16:30 pak proběhne ve spodním patře muzea autogramiáda nových posil. Přijďte se s nejnovějšími akvizicemi červenobílých přivítat také vy a ukažte jim, že v Edenu najdou ty nejlepší fanoušky v celé lize. Kromě nových hráčů se autogramiády zúčastní také trenér Jindřich Trpišovský, který se nemohl v létě kvůli dalším povinnostem zúčastnit autogramiády celého týmu.

Vstup na autogramiádu je hlavním vchodem stadionu – přes Museum. Vstup je zdarma.

Aktuálně

Vladimír Coufal v nejlepší sestavě Evropské ligy

dnes
Vladimír Coufal se po zápase s belgickým Genkem dostal do nejlepší jedenáctky uplynulého kola Evropské ligy.

Velice náročné utkání, hodnotil Trpišovský Genk

včera
V prvním duelu s Genkem sešívaní remizovali 0:0: „Myslím si, že zápas měl vše. Chyběly jen góly," mrzelo po utkání trenéra Jindřicha Trpišovského.

Zápasu by slušel spíše výsledek 2:2, ví Kolář

včera
Pátou nulu v letošním ročníku Evropské ligy si proti Genku připsal brankář Ondřej Kolář. V zápase s belgickým soupeřem se zaskvěl několika skvělými zákroky a udržel Slavii ve hře o postup. ​„Zápas se hrál nahoru dolů, oba týmy měly šance skórovat. Bezbrankový výsledek je do odvety dobrý," říká Ondřej Kolář.

Další články