Smlouvu se Slavií podepsal navrátilec Jan Vošahlík

PRAHA/EDEN – Kromě Karla Pitáka v pátek Slavia uzavřela přestup také Jana Vošahlíka z Jablonce, který s klubem podepsal smlouvu na dva a půl roku s následnou roční opcí. „Jsem rád, že jsme se dohodli. Honza ve Slavii už v loňské sezoně úspěšně působil a má na co navazovat,“ zhodnotil přestup člen představenstva Karol Kisel.
„Těší mě, že se povedlo dotáhnout přestupy jak Karla Pitáka, tak Jana Vošahlíka. Věřím, že oba na svou výkonnost, kterou měli ve Slavii, naváží,“ dodal Karol Kisel.

„Jsem ohromně rád, v létě jsem chtěl ve Slavii zůstat. Bohužel to tehdy nedopadlo. O to víc jsem rád, že se to podařilo nyní,“ prohlásil nadšeně navrátilec Jan Vošahlík. „Těší mě, že jdu do Slavie také na přestup. Nebudu se muset nikam za půl roku vracet, tedy snad,“ usmívá se ofenzivní záložník nebo útočník.

S čím se tedy Jan Vošahlík do Edenu vrací? „Abych se prosadil a byl pro Slavii maximálně platným hráčem. Musíme se zvednout, Slavia do druhé poloviny tabulky nepatří,“ pokračuje Vošahlík.

„Těším se, že zase budu kabině s klukama, moc se těším na fanoušky a skvělou atmosféru při zápasech a na krásném stadionu,“ zakončil autor čtyř ligových gólů v dresu Slavie.

Jan Vošahlík se narodil 8. března 1989, je odchovancem Příbrami. Ve Slavii působil poprvé v žákovských letech v období 2002 a 2004. Ligovou premiéru si v dresu Příbrami odbyl v roce 2005, o dva roky později přestoupil do Jablonce. Čtyřiadvacetiletý hráč může nastoupit jak v útoku, tak v záloze. V lize zatím odehrál 158 zápasů, čtrnáctkrát se v nich prosadil gólově. Jan Vošahlík působil ve Slavii v sezoně 2012/2013, v sešívaném dresu nastoupil do 20ti ligových zápasů a vstřelil čtyři góly. Tři branky si také připsal v české jedenadvacítce, za kterou odehrál patnáct utkání.

Fotogalerie

Aktuálně

Muris Mešanovič přestupuje do Mladé Boleslavi

včera
Bosenský útočník půl roku před koncem smlouvy odchází na přestup do Mladé Boleslavi. Slavii tak opouští po třech letech.

První zkušenost se španělským fotbalem

včera
Páteční los osmifinále Evropské ligy přisoudil Slavii španělskou Sevillu. „Myslím si, že pro fanoušky i pro nás je to velký tým, nastupují za něj skvělí hráči," říká trenér Jindřich Trpišovský.

Jugas na hostování do Boleslavi, Sýkora do Liberce

včera
Slavia pouští na hostování do konce sezony bez opce dva hráče z A-týmu. Jakub Jugas bude hostovat v Mladé Boleslavi a Jan Sýkora v Liberci.

Další články