Sobotní zápas Vlašimi zdarma pro permanentkáře

Vlašim čeká poslední utkání povedené sezony F:NL. Přijďte podpořit sešívané mladíky v dresu Středočechů na cestě do baráže o postup do FORTUNA:LIGY, permanentkáři Slavie mají vstup zdarma.

V sobotu od 17:30 se třetí Vlašim utká s druhou Opavou o místo v baráži o postup do FORTUNA:LIGY. Permanentkáři Slavie mají po předložení slávistické permanentní vstupenky vstup na utkání zdarma. Dres Vlašimi obléká mnoho slávistických talentů v čele se sedmigólovým středopolařem Tomášem Rigem nebo brankářem Matyášem Vágnerem.

Přijeďte do Vlašimi poděkovat slávistickým nadějím za skvělou sezonu ve druhé lize! Pokud svěřenci Martina Hyského utkání zvládnou, zajistí si účast v barážovém boji o postup do nejvyšší soutěže.

„Za celou kabinu bych rád pozval na sobotní důležité utkání všechny fotbalové fanoušky. Budeme rádi, když nás přijdou podpořit v co největším počtu. Za kluky z kabiny můžu slíbit, že uděláme maximum pro úspěch! Takže v sobotu v půl šesté v Kollárovce,“ zve kapitán Vlašimi Petr Breda.

Aktuálně

Titul pro U17! Patnáctka na jaře bez ztráty bodu

včera
Pěti góly si sedmnáctka zařídila další vítězství, po kterém slaví ligový titul. Kategorie U15 navýšila vítěznou sérii na třináct utkání. Žáci si zastříleli na severu Čech. Připomeňte si výsledky mladých slávistů v souhrnném článku.

O gólech, zklamání, synovi i nové smlouvě

včera
Řečí statistik suverénně nejlepší ročník v kariéře, bohužel bez zisku trofeje. Ibrahim Traoré ale dostane možnost nápravy, se Slavií prodloužil smlouvu do června 2024. „Příběh pokračuje,“ těší záložníka z Pobřeží slonoviny a střelce důležitých branek na evropské scéně.

Ibrahim Traoré pokračuje ve Slavii

včera
Úspěšné spojení Ibrahim Traoré - Slavia pokračuje dál! Záložník z Pobřeží slonoviny po sezoně prodloužil v Edenu smlouvu o dva roky. Nový kontrakt platí do června 2024 a jeho součástí je i klauzule o možné spolupráci po konci kariéry v rámci skautského oddělení SKS.

Další články