Sobotní zápas s Pardubicemi přesunut na 16:00

Sobotní duel proti Pardubicím byl kvůli mrazu přesunut do odpoledních hodin.

Zápas 19. kola FORTUNA:LIGY proti Pardubicím, který sešívaní odehrají v domácím prostředí v sobotu 13. února, byl kvůli mrazu přesunut z původních 18:30 na dřívějších 16:00. Namrzlý trávník se projevil jako problém už při posledním ligovém utkání Slavie proti Příbrami, ve kterém se podmínky na hřišti zhoršovaly v průběhu zápasu.

Vzhledem k předpovědi počasí na tento týden a na základě dohody s televizními společnostmi a držitelem TV práv reaguje Ligová fotbalová asociace změnou termínů některých zápasů, včetně toho s Pardubicemi, a tímto opatřením se snaží předejít zhoršeným podmínkám ke hře.

Zápas odvysílá v přímém přenosu O2 TV Sport.

Aktuálně

B-tým: Sešívaní neudrželi vedení a v Písku těsně prohráli

dnes
Mladí slávisté podlehli v předposledním zápase podzimní části sezony domácímu Písku těsně 1:2. Jedinou branku sešívaných vstřelil Adam Toula, vyrovnávací branku soupeře měl na svědomí bývalý slávista Štěpán Koreš.

Informace k prodeji vstupenek na utkání s Maccabi Haifa

dnes
Slavia se 4. 11. představí na domácí půdě ve čtvrtém utkání základní skupiny Evropské konferenční ligy proti Maccabi Haifa. Všichni permanentkáři a Edenkáři si budou moci pořídit vstupenky v předprodeji za zvýhodněnou cenu.

AKTUALIZOVÁNO: Informace pro fanoušky do Budějovic

dnes
V neděli 24. října pojede Slavia na venkovní zápas do Českých Budějovic. Přečtěte si informace k výjezdu pro fanoušky.

Další články