Souhrn zápasů mládeže z víkendu

Souhrn výsledků a hodnocení zápasů trenéry mládežnických kategorií z uplynulého víkendu.

Mladým slávistům z akademie už také začala soutěžní utkání. Dorostenecké kategorie dokázali opět zvítězit. U19 je tak v jarní části bez ztráty jediného bodu stejně tak jako kategorie U18, U17 a U16.

Čtvrtek 5.3.

SK Slavia Praha U13 – Táborsko 7:0
Hodnocení trenéra Michala Nováka: V rámci čtvrtečního tréninku jsme odehráli přípravné utkání s týmem Táborska. Utkání jsme využili k možnosti vyzkoušet si i jiné rozestavení, jelikož nám z důvodu zranění a nemocí chyběli hráči na konkrétní stejné pozice. Soupeř byl velmi houževnatý a nebylo snadné se dostávat do zakončení. Někdy i proto, že jsme zbytečně předržovali míč.
Střelci: Čížek 2, Antić, Kroupa, Kolařík, Sládek, Adam

Sobota 7.3.

SK Slavia Praha U19 – Zlín U19 3:0
Hodnocení asistenta trenéra Jana Bauera: Aktivní vstup do utkání, kde jsme byli více na míči, vytvořili jsme si dvě, tři příležitosti, které jsme nevyužili. Soupeř byl nepříjemný dlouhými míči za obranu a ze standardních situací.
Střelci: Kneifel 2x, Gajdošík

SK Slavia Praha U17 – Zlín U17 7:1
Hodnocení trenéra Karla Pitáka: Od první minuty jsme v utkání dominovali, byli jsme kvalitní v kombinaci a vytvářeli jsme si spoustu šancí, které jsme dokázali i proměňovat. Velmi produktivní byli Višinský a Šimeček, ale pochvalu zaslouží celý tým.
Střelci: Višinský 3x, Brejcha, Šimeček 3x,

Slavia Praha U9 – Příbram U9 85:7 (5+1, na dvě hřiště)
Hodnocení trenéra Davida Pilaře: Bohužel soupeř nás neprověřil, dá se říci, že jsme nemuseli tolik věcí řešit pod tlakem a také jsme měli dostatek času na rozehru. Kluci z Příbrami se snažili, ale na dvou hřištích to bylo znát, že kvalita na doteku, hry 1v1 a součinnost týmu byla na naší straně.

Neděle 8.3.

SK Slavia Praha U11 – Baník Ostrava U11 7:3 
Hodnocení trenéra Ondřeje Jury: S Ostravou jsme se domluvili, že nastoupíme ve formátu 6+1. Pokusili jsme se hrát v odlišném rozestavení než posledně, respektive 2-3-1. Soupeř nám dělal velké problémy vysokým a agresivním presinkem, houževnatostí. Naše výstavba byla kostrbatá, často jsme chybovali v základních dovednostech, a především nám nefungoval pohyb křídelních útočníku. Po dvě třetiny to byl poměrně vyrovnaný zápas, v poslední části jsme již výrazně dominovali. Pořád máme ale na čem pracovat. Především v defenzivní části hry a pochopení hry krajních křídel.
Střelci: Filip 2x, Jager, Mirzoev, Vlašánek, Malát, Mašek

Most U19 – SK Slavia Praha U18 0:5
Hodnocení trenéra Jana Bauera: V utkání jsme do 20´ byli na míči, ale chyběl Nám pohyb ofenzivních hráčů směrem nahoru. A v postupném útoku jsme soupeři nabízeli zisk míče, někdy i nevynucenou chybou. Most byl nebezpečný po těchto Našich nepřesnostech zejména z RP a následných standartních situací. Ve 21´ minutě se prosadil hlavou z hranice pokutového území Biegon po centru Garagiče. Od 30´ jsme se začali dostávat do lepšího pohybu směrem nahoru a vytvořili jsme si další šance, ale branku jsme nepřidali.Do druhého poločasu jsem vstoupili aktivněji. Most lehce polevil v aktivitě. 2. Branku jsme ale přidali až kolem 57´, kdy po rozehraném rohu Gajdošíkem, z hranice vápna skóroval Šubert. Následně přišlo střídání. Do hry v 60´ nastoupil Kordiak, který třikrát asistoval. Nejprve v 68´ na 2. branku v utkání Biegonovi po RP. Dále po standardní situaci, odražený míč, který připravil Hrubešovi. Poslední povedenou branku připravil pro Štěpána Berana, který se trefil z voleje z velkého vápna pod břevno mosteckého brankáře.
Střelci: Biegon 2x, Šubert, Hrubeš, Beran

Most U17 – SK Slavia Praha U16 0:11
Hodnocení trenéra:
Střelci: Beran 3x, Trédl 3x, Toula 3x, Laky, Kričfaluši

AC Sparta Praha U8 – SK Slavia Praha U8 33:54 (4+1, na dvě hřiště)
Hodnocení trenéra Filipa Jeřábka: Myslím, že rodičům a všem přítomným se musel zápas líbit. Od obou týmů byla k vidění spousta krásných akcí a gólů! My jsme se klasicky rozjížděli pomaleji, ale zhruba od půlky první čtvrtiny byl náš výkon na velmi dobré úrovni.

Aktuálně

GALERIE: Oslavy 20. titulu

před 2 dny
Slavia přidala druhou hvězdu za 20. domácí titul. Podívejte se, jak probíhaly oslavy na hřišti, v kabině i na dalších místech!

Ceny si velmi vážím, před pár lety bych tomu ani nevěřil

před 3 dny
Ondřej Kolář zakončil životní sezonu nejen obhajobou titulu, ale i výhrou v anketě LFA o hráče sezony. „Tohle ocenění mohla dostat velká spousta kvalitních hráčů. O to víc si ceny vážím,“ přijímal ocenění skromně.

Mistryně ligy zahájily letní přípravu

před 3 dny
Mistryně ligy vstupují dnes do přípravy na novou sezonu. Trenér Michal Kolomazník musí vyřešit personální změny, nejvíce bude patrná absence hvězdy Kateřiny Svitkové, která míří na vysněné zahraniční angažmá.

Další články