Soustředění mládežnických týmů

Proběhla zimní soustředění mládežnických kategorií. Přípravné kempy čekaly na všechny kategorie od B-týmu po nejmladší žáky U12.

Pravidelně jezdí mládežnické týmy na soustředění do Nymburka a jinak tomu nebylo ani v roce 2020. Na zimní soustředění zamířily všechny dorostenecké i žákovské kategorie. V Nymburce se v zimě 2020 vystřídaly týmy od B-mužstva až po kategorii U12. Týmy v Nymburce nalezly skvělé podmínky jak pro zlepšování svých fotbalových dovedností, tak i pro regeneraci, výuku a volnočasové aktivity. 

Obdobný přípravný kemp hráči z akademie absolvovali také v létě 2020.

Tato soustředění proběhla za podpory městské části Praha 10, díky které slávisté mohli soustředění uskutečnit. Děkujeme!

Aktuálně

V neděli od 19:00 v Ďolíčku proti Bohemians

včera
Tři dny po vítězném vstupu do Evropské konferenční ligy čeká sešívané další ligový duel. V Ďolíčku odehrají vršovické derby proti Bohemians, kterým patří v tabulce sedmá příčka a aktuálně drží sérii dvou vítězství v řadě.

Informace k zápasu MOL Cupu ve Velvarech

včera
22. září hraje Slavia zápas MOL Cupu ve Velvarech. V článku si přečtěte důležité informace k zápasu.

Vstupenky do Rotterdamu jsou v předprodeji

včera
Druhý zápas ve skupině E Konferenční ligy odehraje Slavia v Rotterdamu. Vstupenky jsou v předprodeji pro permanentkáře, členy Odboru přátel a Fanklubu. V článku si přečtěte důležité informace k zápasu.

Další články