Soustředění zakončí slávisté bojem o Superpohár

Herní soustředění v Rakousku jde do svého finiše. Sešívané čeká v sobotu přejezd do Trnavy, kde se utkají s místním klubem o československý Superpohár.

Týden ladí slávisté herní formu na soustředění nedaleko městečka Bad Erlach jižně od Vídně. Na místě našli skvělé podmínky nejen na hřišti, ale také v hotelu. Až na virózu Milana Škody vše probíhalo podle plánů. V pátek se už do prvního tréninku zapojila i nejnovější posila - Nicolae Stanciu. 

Zápas s Trnavou je na programu v sobotu na novém stadionu soupeře. „Tým se těší hodně, protože ví, že odehraje zápas a pojede domů,“ hlásí s úsměvem trenér Trpišovský z Rakouska. „My se těšíme na ten zápas jako takový. Je to superpohár, hraje se o trofej. Na druhou stranu je to pro nás také vrchol přípravy, takže si budeme chtít vyzkoušet ještě nějaké věci. Je to v podstatě generálka. Bereme to se vší vážností,“ dodává trenér Slavie.

„Bude to pro nás vyvrcholení soustředění. Samozřejmě máme možnost získat další trofej, což určitě hodně chceme. Bude to pro nás prestižnější. Pro trenéry je to asi více generálka, ale určitě to má jiné parametry než normální přípravné utkání,“ dodává záložník Jaromír Zmrhal.

„Je ve hře další trofej, kterou můžeme získat, a budeme chtít jednoznačně vyhrát. Vždycky je důležité zvládnout generálku, abychom se dostali do pohody před startem nového ročníku FORTUNA:LIGY,“ vysvětluje také Lukáš Masopust.

Utkání v Trnavě začíná v sobotu v 18:00. Na klubovém webu si budete moci přečíst online reportáž, další důležité informace najdete na sociálních sítích. Zápas vysílá kanál ČT Sport.

Fotogalerie

Aktuálně

Zápas byl v naší režii, říká Milan Škoda

včera
Milan Škoda otevřel hlavou skóre utkání v Liberci: ​„Zase se cítím jako plnohodnotný hráč. Za to jsem rád," těší útočníka Slavie.

Podali jsme koncentrovaný výkon, těší trenéra

včera
Sešívaní porazili v 19. kole FORTUNA:LIGY v mrazivém počasí Liberec jasně 3:0. „Opět musím pochválit skvělé fanoušky," říká Jindřich Trpišovský.

Ukázali jsme obrovskou kvalitu na míči, pyšnil se Ševčík

včera
Skvělý výkon korunoval Petr Ševčík nádherným třetím gólem, kterým zpečetil vítězství 3:0 v Liberci. „Zápas jednoduchý nebyl, ale ukázali jsme obrovskou kvalitu na míči," pyšnil se výkonem týmu.

Další články