Soustředění zakončí slávisté bojem o Superpohár

Herní soustředění v Rakousku jde do svého finiše. Sešívané čeká v sobotu přejezd do Trnavy, kde se utkají s místním klubem o československý Superpohár.

Týden ladí slávisté herní formu na soustředění nedaleko městečka Bad Erlach jižně od Vídně. Na místě našli skvělé podmínky nejen na hřišti, ale také v hotelu. Až na virózu Milana Škody vše probíhalo podle plánů. V pátek se už do prvního tréninku zapojila i nejnovější posila - Nicolae Stanciu. 

Zápas s Trnavou je na programu v sobotu na novém stadionu soupeře. „Tým se těší hodně, protože ví, že odehraje zápas a pojede domů,“ hlásí s úsměvem trenér Trpišovský z Rakouska. „My se těšíme na ten zápas jako takový. Je to superpohár, hraje se o trofej. Na druhou stranu je to pro nás také vrchol přípravy, takže si budeme chtít vyzkoušet ještě nějaké věci. Je to v podstatě generálka. Bereme to se vší vážností,“ dodává trenér Slavie.

„Bude to pro nás vyvrcholení soustředění. Samozřejmě máme možnost získat další trofej, což určitě hodně chceme. Bude to pro nás prestižnější. Pro trenéry je to asi více generálka, ale určitě to má jiné parametry než normální přípravné utkání,“ dodává záložník Jaromír Zmrhal.

„Je ve hře další trofej, kterou můžeme získat, a budeme chtít jednoznačně vyhrát. Vždycky je důležité zvládnout generálku, abychom se dostali do pohody před startem nového ročníku FORTUNA:LIGY,“ vysvětluje také Lukáš Masopust.

Utkání v Trnavě začíná v sobotu v 18:00. Na klubovém webu si budete moci přečíst online reportáž, další důležité informace najdete na sociálních sítích. Zápas vysílá kanál ČT Sport.

Fotogalerie

Aktuálně

V sobotu od 19:30 doma proti Bohemians

dnes
Mezi oběma utkáními s Kluží odehrají sešívaní v rámci 7. kola FORTUNA:LIGY v sobotu od 19:30 před sešívanými diváky vršovické derby proti Bohemians.

Vyjádření k dočasným opatřením na stadionu

dnes
Od sobotního zápasu s Bohemians platí několik nových pravidel na stadionu. Přečtěte si v článku podrobnosti.

B-tým hraje v sobotu v Domažlicích

včera
Ke třetímu duelu třetí nejvyšší české soutěže ČFL sk. A zamíří sešívaná rezerva na západ Čech, v Domažlicích se utká s tamní Jiskrou.

Další články