Soutěžte o lístky na Inter a další hodnotné ceny

Podzim se pomalu blíží ke svému konci a to znamená jedinečnou příležitost pro focení nebo natočení zajímavých příběhů. Publikujte je na sociálních sítích s hashtagem #slavistickypodzim a vyhrajte.

Sdílejte fotky a videa s hashtagem #slavistickypodzim, jak podle vás vypadá ten správný slávistický podzim a vyhrajte hodnotné ceny. Sledujte naše sociální sítě.

Soutěž probíhá od pondělí 11. listopadu do středy 20. listopadu, stačí na vaše sociální sítě (Facebook, Instagram a Twitter) přidat fotku nebo video, přidat hashtag #slavistickypodzim a ty zajímavé zveřejníme na klubových sociálních sítích. Nezapomeňte, že na Facebooku je třeba mít fotku/video označený jako veřejný a na Instagramu a Twitter je třeba veřejný profil. Fotky/videa, která se nám budou nejvíc líbit, odměníme. A o co se bude soutěžit?

  1. Dvě vstupenky na zápas Slavia - Inter Milán
  2. Poukázka na nákup ve Fanshopu v hodnotě 500 Kč
  3. Dvě vstupenky na zápas Slavia - Karviná
  4. Nová kniha o Ferdinandu Daučíkovi
  5. Vstupenky do Slavia Museum pro celou rodinu (2+2)

Pravidla soutěže:
Soutěž probíhá od 11. listopadu do půlnoci 20. listopadu. Zúčastnit se jí mohou pouze osoby starší 18 let trvale žijící v Česku a nebo Slovensku vyjma zaměstnanců klubu. Provozovatelem soutěže je SK Slavia Praha - fotbal a. s. (IČO: 63999609). Výherce vybere odborná slávistická porota složená ze zaměstnanců a hráčů klubu. Výherci budou kontaktováni 21. nebo 22. listopadu 2019 přímo pod příspěvkem, který v soutěži vyhrál. Odpovědět výherce musí do půlnoci 24. listopadu, poté bude kontaktován další výherce v pořadí. Zapojením do soutěže dává soutěžící souhlas se zpracováním osobních údajů (a dalším využitím pro marketingové účely).
Tato soutěž není žádným způsobem sponzorována, podporována ani spravována společností Facebook a nijak s ní nesouvisí a platí zde kompletní osvobození od závazků každého z účastníků.

Aktuálně

Chceme hrát jako vždy, říká trenér

dnes
Sešívané v úterý večer čeká závěrečný zápas základní skupiny Ligy mistrů na hřišti Dortmundu. „Ohledně rychlostní vybavenosti to bude nejtěžší utkání," ví Jindřich Trpišovský.

Přijeli jsme budovat jméno Slavie, říká Tomáš Souček

dnes
Ve úterý uzavře Slavia na půdě Dortmundu své působení v Lize mistrů: „Samozřejmě chceme bodovat," říká Tomáš Souček.

Představení soupeře: Borussia Dortmund

dnes
Sešívané ve úterý čeká zápas na hřišti Borussie Dortmund, jednoho z nejslavnějším a nejúspěšnějších celků celého Německa.

Další články