Spolupráce s partnerskými kluby

Mládežnická akademie dále rozvíjí projekt partnerských klubů a spolupráci s nimi.

Projekt partnerských klubů v mládežnické akademii funguje třetím rokem. Základna klubů, které se Slavií spolupracují, se rozšířila na 24 klubů.

Základní myšlenkou celého projektu je především centralizace talentovaných hráčů do Slavie a partnerských klubů a vytvoření tak široké mládežnické základny. Vývoj jedince je silně individuální jak po fyzické, tak hlavně mentální stránce. Někteří hráči jsou na přechod do Slavie psychicky připraveni až v pozdějším věku, a proto je pro všechny strany důležité, aby se hráč rozvíjel v partnerském klubu a přechod do Slavie byl správně načasován. Více o projektu partnerských klubů.

Spolupráce s partnerskými kluby nespočívá pouze v komunikaci mezi vedením jednotlivých týmů, ale také ve společných metodických školeních pro trenéry, vedením ukázkových tréninkových jednotek, společném vedení Slávistické školičky, vzájemných turnajích a nově také v podpoře s materiálním vybavením.

„Jsme rádi, že tento projekt funguje a nadále se rozvíjí. V projektu máme velkou budoucnost, i co se týče hráčské základny a další širší spolupráce. Je skvělé, že nyní můžeme našim partnerským klubům pomoci i s materiálním vybavením, které jim darujeme,“ říká manažer mládežnické akademie Petr Hurych.

Fotogalerie

Aktuálně

Je jedno, kdo dá góly. Důležité je vítězství

včera
Ondřej Kúdela proti Slovácku nastoupil s kapitánskou páskou a poprvé v kariéře si připsal dva góly v jednom zápase. V obměněné sestavě nastoupil po boku nových tváří. „Dostali šanci kluci, kteří se chtěli ukázat trenérovi a musím pochválit všechny," těší ho výkony spoluhráčů.

Kluky jsme do toho hodili, zvládli to ale skvěle

včera
Sešívaní ve značně pozměněné sestavě porazili v 5. kole FORTUNA:LIGY Slovácko jasně 3:0. „Byli jsme hladoví a důrazní,“ těší Jindřicha Trpišovského.

Vítězná generálka na odvetu play off Ligy mistrů

včera
Sešívaní zvládli domácí utkání se Slováckem na výbornou! Dvakrát se prosadil Ondra Kúdela, v závěru pečetil výhru 3:0 Lukáš Provod.

Další články