Spolupráce s partnerskými kluby

Mládežnická akademie dále rozvíjí projekt partnerských klubů a spolupráci s nimi.

Projekt partnerských klubů v mládežnické akademii funguje třetím rokem. Základna klubů, které se Slavií spolupracují, se rozšířila na 24 klubů.

Základní myšlenkou celého projektu je především centralizace talentovaných hráčů do Slavie a partnerských klubů a vytvoření tak široké mládežnické základny. Vývoj jedince je silně individuální jak po fyzické, tak hlavně mentální stránce. Někteří hráči jsou na přechod do Slavie psychicky připraveni až v pozdějším věku, a proto je pro všechny strany důležité, aby se hráč rozvíjel v partnerském klubu a přechod do Slavie byl správně načasován. Více o projektu partnerských klubů.

Spolupráce s partnerskými kluby nespočívá pouze v komunikaci mezi vedením jednotlivých týmů, ale také ve společných metodických školeních pro trenéry, vedením ukázkových tréninkových jednotek, společném vedení Slávistické školičky, vzájemných turnajích a nově také v podpoře s materiálním vybavením.

„Jsme rádi, že tento projekt funguje a nadále se rozvíjí. V projektu máme velkou budoucnost, i co se týče hráčské základny a další širší spolupráce. Je skvělé, že nyní můžeme našim partnerským klubům pomoci i s materiálním vybavením, které jim darujeme,“ říká manažer mládežnické akademie Petr Hurych.

Fotogalerie

Aktuálně

V neděli od 19:00 v Ďolíčku proti Bohemians

dnes
Tři dny po vítězném vstupu do Evropské konferenční ligy čeká sešívané další ligový duel. V Ďolíčku odehrají vršovické derby proti Bohemians, kterým patří v tabulce sedmá příčka a aktuálně drží sérii dvou vítězství v řadě.

Informace k zápasu MOL Cupu ve Velvarech

dnes
22. září hraje Slavia zápas MOL Cupu ve Velvarech. V článku si přečtěte důležité informace k zápasu.

Vstupenky do Rotterdamu jsou v předprodeji

dnes
Druhý zápas ve skupině E Konferenční ligy odehraje Slavia v Rotterdamu. Vstupenky jsou v předprodeji pro permanentkáře, členy Odboru přátel a Fanklubu. V článku si přečtěte důležité informace k zápasu.

Další články