Spouštíme individuální fotbalové výzvy

Situace kolem koronaviru nám nedovoluje trénovat společně na hřišti. Spouštíme proto individuální výzvy pro každého hráče či fanouška. Zapojte se s námi do výzev a ukažte nám jak se s námi zlepšujete.

Trenéři z mládežnické akademie si pro vás připravili krátká videa určená jak hráčům, tak i široké veřejnosti, která napovědí, jak se lze doma připravovat, a co je možné jednoduše cvičit v pokoji nebo na zahradě. Jako první si připravili technické výzvy v podobě sestavy kliček, na každý den poté skill of the day. Chybět nebudou ale ani protahovací a kompenzační cvičení včetně silového rozvoje.

Dnešním dnem tyto výzvy startujeme. Výzvy a další cvičení se budou objevovat především na Facebooku Slávistická mládež.  Vaše splněné výzvy můžete natočit a vložit do komentářů pod příspěvek.

Komentář manažera akademie Jiřího Plíška k tomuto projektu:

„V tyto dny probíhají nezbytná opatření, která mají zamezit šíření nebezpečného a nevypočitatelného koronaviru. Není úplně jednoduché a příjemné ze dne na den opustit hřiště, školu, zaměstnání a být zavřený doma bez možnosti se potkávat se svými kamarády a spoluhráči. Přesto jsem přesvědčen, že právě v tento okamžik všichni společně prokážeme nezbytnou zodpovědnost a trpělivost. Zároveň je to pro nás všechny skvělá příležitost ukázat, že táhneme za jeden provaz, máme silný a zdravý charakter a umíme si se situací s noblesou Slavii vlastní poradit. Prostě jsme všichni hrdými členy velké Slavie a „Spolu jsme silnější“. A právě proto budeme chtít zůstat s vámi všemi v aktivním kontaktu a v rámci možností spolu komunikovat, nadále se zlepšovat v dovednostech anebo se třeba vzdělávat v oblastech, které přímo souvisí se Slávií nebo fotbalem jako takovým či zdravým životním stylem.

Máme pro vás, s vašimi trenéry, připraven zábavný projekt „Výzvy“, který vás bude inspirovat ke zlepšování vašich fotbalových dovedností. Naši nebo externí specialisté vám připraví různá užitečná doporučení např. z oblastí kompenzace, gymnastiky, zdravé výživy nebo vás zapojí do určitých forem fotbalových analýz či již zmiňovaného vzdělávání se. Věřím, že vás to bude bavit, zapojíte se s potřebnou aktivitou a radostí, a především společně a s úsměvem na tváři překonáme tento nezvyklý okamžik.

Budu se těšit na chvíli, kdy se spolu opět potkáme na hřišti nebo v prostorách našeho klubu.

Pro jakékoliv dotazy či nápady jsou vám k dispozici vaši páni trenéři, šéftrenéři, specialisté a samozřejmě i já osobně.

Přeji vám krásný a pohodový večer, nemůžu se dočkat až uvidím vaše příspěvky na našem Facebooku Slávistická mládež, který se pro tuto chvíli stane naším hlavním komunikačním kanálem a také provizorním fotbalovým hřištěm!

Spolu jsme silnější, ať žije Slavia, a především naše slávistické naděje!“

Aktuálně

V neděli od 19:00 v Ďolíčku proti Bohemians

včera
Tři dny po vítězném vstupu do Evropské konferenční ligy čeká sešívané další ligový duel. V Ďolíčku odehrají vršovické derby proti Bohemians, kterým patří v tabulce sedmá příčka a aktuálně drží sérii dvou vítězství v řadě.

Informace k zápasu MOL Cupu ve Velvarech

včera
22. září hraje Slavia zápas MOL Cupu ve Velvarech. V článku si přečtěte důležité informace k zápasu.

Vstupenky do Rotterdamu jsou v předprodeji

včera
Druhý zápas ve skupině E Konferenční ligy odehraje Slavia v Rotterdamu. Vstupenky jsou v předprodeji pro permanentkáře, členy Odboru přátel a Fanklubu. V článku si přečtěte důležité informace k zápasu.

Další články