Spouštíme individuální fotbalové výzvy

Situace kolem koronaviru nám nedovoluje trénovat společně na hřišti. Spouštíme proto individuální výzvy pro každého hráče či fanouška. Zapojte se s námi do výzev a ukažte nám jak se s námi zlepšujete.

Trenéři z mládežnické akademie si pro vás připravili krátká videa určená jak hráčům, tak i široké veřejnosti, která napovědí, jak se lze doma připravovat, a co je možné jednoduše cvičit v pokoji nebo na zahradě. Jako první si připravili technické výzvy v podobě sestavy kliček, na každý den poté skill of the day. Chybět nebudou ale ani protahovací a kompenzační cvičení včetně silového rozvoje.

Dnešním dnem tyto výzvy startujeme. Výzvy a další cvičení se budou objevovat především na Facebooku Slávistická mládež.  Vaše splněné výzvy můžete natočit a vložit do komentářů pod příspěvek.

Komentář manažera akademie Jiřího Plíška k tomuto projektu:

„V tyto dny probíhají nezbytná opatření, která mají zamezit šíření nebezpečného a nevypočitatelného koronaviru. Není úplně jednoduché a příjemné ze dne na den opustit hřiště, školu, zaměstnání a být zavřený doma bez možnosti se potkávat se svými kamarády a spoluhráči. Přesto jsem přesvědčen, že právě v tento okamžik všichni společně prokážeme nezbytnou zodpovědnost a trpělivost. Zároveň je to pro nás všechny skvělá příležitost ukázat, že táhneme za jeden provaz, máme silný a zdravý charakter a umíme si se situací s noblesou Slavii vlastní poradit. Prostě jsme všichni hrdými členy velké Slavie a „Spolu jsme silnější“. A právě proto budeme chtít zůstat s vámi všemi v aktivním kontaktu a v rámci možností spolu komunikovat, nadále se zlepšovat v dovednostech anebo se třeba vzdělávat v oblastech, které přímo souvisí se Slávií nebo fotbalem jako takovým či zdravým životním stylem.

Máme pro vás, s vašimi trenéry, připraven zábavný projekt „Výzvy“, který vás bude inspirovat ke zlepšování vašich fotbalových dovedností. Naši nebo externí specialisté vám připraví různá užitečná doporučení např. z oblastí kompenzace, gymnastiky, zdravé výživy nebo vás zapojí do určitých forem fotbalových analýz či již zmiňovaného vzdělávání se. Věřím, že vás to bude bavit, zapojíte se s potřebnou aktivitou a radostí, a především společně a s úsměvem na tváři překonáme tento nezvyklý okamžik.

Budu se těšit na chvíli, kdy se spolu opět potkáme na hřišti nebo v prostorách našeho klubu.

Pro jakékoliv dotazy či nápady jsou vám k dispozici vaši páni trenéři, šéftrenéři, specialisté a samozřejmě i já osobně.

Přeji vám krásný a pohodový večer, nemůžu se dočkat až uvidím vaše příspěvky na našem Facebooku Slávistická mládež, který se pro tuto chvíli stane naším hlavním komunikačním kanálem a také provizorním fotbalovým hřištěm!

Spolu jsme silnější, ať žije Slavia, a především naše slávistické naděje!“

Aktuálně

GALERIE: Oslavy 20. titulu

před 2 dny
Slavia přidala druhou hvězdu za 20. domácí titul. Podívejte se, jak probíhaly oslavy na hřišti, v kabině i na dalších místech!

Ceny si velmi vážím, před pár lety bych tomu ani nevěřil

před 3 dny
Ondřej Kolář zakončil životní sezonu nejen obhajobou titulu, ale i výhrou v anketě LFA o hráče sezony. „Tohle ocenění mohla dostat velká spousta kvalitních hráčů. O to víc si ceny vážím,“ přijímal ocenění skromně.

Mistryně ligy zahájily letní přípravu

před 3 dny
Mistryně ligy vstupují dnes do přípravy na novou sezonu. Trenér Michal Kolomazník musí vyřešit personální změny, nejvíce bude patrná absence hvězdy Kateřiny Svitkové, která míří na vysněné zahraniční angažmá.

Další články