Staňte se součástí filmu Spolu jsme silnější!

PRAHA - U příležitosti letošních oslav 125 let od vzniku Slavie a zisku mistrovského titulu vzniká jedinečný projekt - dokumentární film Spolu jsme silnější. Fanoušci mají jedinečnou možnost stát se jeho součástí a navíc získat exkluzivní zážitky spojené se Slavií.
Od začátku jarní sezony 2016/2017 na venkovních a domácích zápasech štáb filmařů pod vedením fanouška Slavie z východní tribuny a režiséra Johana Kolínského natáčel fanoušky a hráče i v jiných situacích, než jsou vstřelené góly a dění na hřišti. Masivní podpora fanoušků na zápase v Liberci, záběry z autobusu při výjezdu do Liberce a pochodu, rozhovory s fanoušky ze Slovácka, jak podporují svůj tým, ačkoliv to mají z Moravy do Edenu pořádný kus cesty. Jeden z prvních vlajkonošů Robert Stein, rodina slávistů, kteří chodí na každý zápas Slavie do rodinného sektoru, hráči, zaměstnanci Slavie - ti všichni jsou součástí dokumentu Spolu jsme silnější, který své diváky zavede i do zákulisí. Nejemotivnější záběry pak jsou samozřejmě z mistrovských oslav titulu.

V současné době probíhají dokončovací práce na dokumentu. Hodně fanoušků se najde na záběrech, ale nyní máte šanci stát se součástí filmu i jinak - vaše jméno může být uvedeno v titulcích jako poděkování a zároveň můžete získat exkluzivní zážitky spojené s klubem.

Jak se stát součástí filmu a získat zážitky jako je účast na týmovém plakátu, možnost zatrénovat si s A-týmem, prožít zápas v hlasatelně anebo získat permanentní vstupenku do VIP klubových prostor Slavie na ligové zápasy a mít možnost utkání sledovat po boku našich legend?

Na portálu Hithit.cz byla spuštěna kampaň, v rámci které můžete získat výše uvedené zážitky anebo třeba originální dres nebo míč z Evropské ligy, podepsané hráčské kartičky a další ceny, pokud přispějete k financování filmu. Nejnižší částka začíná už na 100 korunách, kterými můžete podpořit dokument, který bude trvalou hodnotou a svědectvím o úspěšné sezoně, skvělé podpoře fanoušků a zisku titulu.

Kampaň poběží až do 9. prosince, do kdy je třeba získat cílovou částku 300 000 korun. Počet některých cen je omezený, proto neváhejte a pokud chcete mít doma unikátní suvenýry nebo zažít neopakovatelné zážitky, přispějte ještě dnes.

Více informací naleznete na stránce projektu na Hithit.cz

Aktuálně

PŘÍPRAVA: Proti Slovanu Bratislava a Žižkovu v pátek v Edenu

včera
​Slavia v rámci letní přípravy změří v pátek 29. června v Edenu síly se Slovanem Bratislava a Viktorií Žižkov.

Jaroslav Zelený vyztuží defenzivu sešívaných

včera
Defenzivní řady Slavie posílí pětadvacetiletý obránce či záložník Jaroslav Zelený. Ten přichází z Jablonce a v sešívaném podepsal smlouvu do roku 2022.

Slavii posílí hvězda rumunské ligy

včera
Slavii posílí čtyřiadvacetiletý rumunský záložník Alexandr Baluta, který v loňské sezoně nastřílel za Craiovu 17 soutěžních branek.

Další články