Stochův pátek: Přílet, prohlídka a podpis

PRAHA - Nejnovější posila Slavie Miroslav Stoch má za sebou náročný závěr týdne. Nejprve si musel v Istanbulu zabalit všechny věci a s rodinou se vydat do Prahy.
Po příletu ihned do střešovické nemocnice na zdravotní prohlídku, následně přejezd do Edenu na sledování zápasu Slavia - Jihlava, po kterém se finalizovala jednání o jeho příchodu. Vše dobře dopadlo, smlouva se podepsala a na večerní tiskové konferenci byl Miroslav Stoch představen jako nejnovější posila Slavie.

Podívejte se na unikátní video z prvního dne Miroslava Stocha v Praze: 
Večerní tisková konference s novou posilou:Aktuálně

Juniorka: Těsná prohra s Táborskem

včera
Po zápasech s Ústím nad Labem a Chrudimí čekal na juniorku Slavie duel s Táborskem. Sešívaní po poločase vedli 1:0, utkání nakonec skončilo výhrou Táborska 3:2.

Vladimír Coufal: Za výhru s Rostovem jsme rádi

před 2 dny
Proti Rostovu nastoupil Vladimír Coufal v obranné čtveřici vedle stoperské dvojice Ngadeu-Deli. A jak hodnotí spolupráci? „Řídili nás dobře, je to dobrá alternativa.“

S průběhem přípravy jsme spokojeni, říká trenér Trpišovský

před 2 dny
Na závěr herního soustředění v Rakousku porazili sešívaní ruský celek FK Rostov 2:1. „Program proběhl tak, jak jsme chtěli," je s průběhem soustředění a celé přípravy spokojen trenér Slavie Jindřich Trpišovský.

Další články