sparta>slavia

Stovka malých slávistů a slávistek na náboru mládeže

V úterý 7. září a ve čtvrtek 9. září proběhly v tréninkovém centru Slavie v Horních Měcholupech nábory do mládežnické akademie.

Na nábor do mládežnické akademie zavítala v úterý a ve čtvrtek dohromady stovka dětí. Zářijový nábor byl určen pro chlapce a dívky narozené v letech 2012 – 2017.

Malí slávisté, kteří na nábor zavítali, se mohli těšit na sportovně strávené odpoledne pod vedením profesionálních trenérů mládežnické akademie i drobné dárky. Všechny děti si vyzkoušely pohybové hry, opičí dráhy a také individuální dovednosti s míčem. Na ty starší čekaly fotbalové hry malých forem.

„Děkujeme všem rodičům i dětem, že se náboru zúčastnili. Těší nás, že i v této době si lidé najdou čas na sport a nebojí se setkání s dalšími lidmi, čemuž se na takové akci, jako je nábor, nemůžeme vyhnout. Chtěl bych poděkovat také kolegům za perfektní organizaci náboru, od registrace hráčů až po jejich provázení přes různá stanoviště. Myslím si, že si všichni tato společná odpoledne užili,“ říká šéftrenér přípravek Kryštof Herold.

Co dělat, pokud jste na nábor nemohli dorazit, ale máte doma malého talentovaného slávistu nebo slávistku?

Veškeré informace a kontakty naleznete zde v sekci mládeže, nebo nás můžete kontaktovat na emailu nabor@slavia.cz.

Fotogalerie

Aktuálně

Děkujeme všem lékařům a zdravotníkům!

dnes
Epidemiologická situace v České republice je vážná, všichni zdravotníci jsou v plném pracovním nasazení. Slávisté vyjadřují všem lékařům a zdravotnickému personálu velké poděkování za jejich práci.

Hráči na hostování: Senzační porážce Slovácka pomohl i van Buren

včera
Jak se v uplynulém kole dařilo hráčům Slavie na hostování čtěte v našem pravidelném přehledu.

Sportovní oddělení klubu posiluje

včera
Slavia se snaží posilovat nejen na poli hráčském nebo trenérském, ale také v kancelářích nebo na tribunách při sledování hráčů či soupeřů. Přinášíme vám přehled změn ve sportovním úseku.

Další články