Stovka malých slávistů a slávistek na náboru mládeže

V úterý 7. září a ve čtvrtek 9. září proběhly v tréninkovém centru Slavie v Horních Měcholupech nábory do mládežnické akademie.

Na nábor do mládežnické akademie zavítala v úterý a ve čtvrtek dohromady stovka dětí. Zářijový nábor byl určen pro chlapce a dívky narozené v letech 2012 – 2017.

Malí slávisté, kteří na nábor zavítali, se mohli těšit na sportovně strávené odpoledne pod vedením profesionálních trenérů mládežnické akademie i drobné dárky. Všechny děti si vyzkoušely pohybové hry, opičí dráhy a také individuální dovednosti s míčem. Na ty starší čekaly fotbalové hry malých forem.

„Děkujeme všem rodičům i dětem, že se náboru zúčastnili. Těší nás, že i v této době si lidé najdou čas na sport a nebojí se setkání s dalšími lidmi, čemuž se na takové akci, jako je nábor, nemůžeme vyhnout. Chtěl bych poděkovat také kolegům za perfektní organizaci náboru, od registrace hráčů až po jejich provázení přes různá stanoviště. Myslím si, že si všichni tato společná odpoledne užili,“ říká šéftrenér přípravek Kryštof Herold.

Co dělat, pokud jste na nábor nemohli dorazit, ale máte doma malého talentovaného slávistu nebo slávistku?

Veškeré informace a kontakty naleznete zde v sekci mládeže, nebo nás můžete kontaktovat na emailu nabor@slavia.cz.

Fotogalerie

Aktuálně

V neděli od 19:00 v Ďolíčku proti Bohemians

dnes
Tři dny po vítězném vstupu do Evropské konferenční ligy čeká sešívané další ligový duel. V Ďolíčku odehrají vršovické derby proti Bohemians, kterým patří v tabulce sedmá příčka a aktuálně drží sérii dvou vítězství v řadě.

Informace k zápasu MOL Cupu ve Velvarech

dnes
22. září hraje Slavia zápas MOL Cupu ve Velvarech. V článku si přečtěte důležité informace k zápasu.

Vstupenky do Rotterdamu jsou v předprodeji

dnes
Druhý zápas ve skupině E Konferenční ligy odehraje Slavia v Rotterdamu. Vstupenky jsou v předprodeji pro permanentkáře, členy Odboru přátel a Fanklubu. V článku si přečtěte důležité informace k zápasu.

Další články