Superpohár se odehraje 6. července

Česko-slovenský superpohár, ve kterém změří Slavia síly proti Spartaku Trnava, se odehraje 6. července v Dunajské Strede.

Česko-slovenský superpohár, v němž se utká vítěz MOL Cupu proti vítězi Slovenského poháru, se odehraje v sobotu 6. července 2019 v Dunajské Strede.

Duel mezi Slavií a FC Spartakem Trnava proběhne v MOL Aréně s celkovou kapacitou 12 700 návštěvníků. Informaci o distribuci vstupenek zveřejníme hned, jakmile bude k dispozici. 

Aktuálně

Nová role Blanky Pěničkové

dnes
Blanka Pěničková, jednoznačně legenda současného ženského fotbalu v České republice. Dlouholetá kapitánka Slavie a několikanásobná reprezentantka letos v létě v tichosti ukončila hráčskou kariéru a vrhla se do nové výzvy v podobě trenérství. Jak se v nové pozici cítí a na jaké okamžiky nikdy nezapomene? 

Spolu jsme silnější

dnes
Jednoznačným přáním SK Slavia Praha je dělat fotbal pro fanoušky. Jsme přesvědčeni o tom, že při racionálním ohlédnutí za posledními roky si tohle musí přiznat každý soudný fanoušek našeho klubu. Kampaň „Spolu jsme silnější“ nebyla jen marketingovým trikem, ale filosofií vztahů klubu k fanouškům.

Každý chce dokázat, že patří do základu

dnes
Druhým gólem do sítě Bohemians přispěl Michal Frydrych k vysoké výhře 4:0 a ošperkoval tak svůj 200. ligový start v kariéře. „Předvedli jsme dobrý výkon," těšilo obránce sešívaných.

Další články