TOTÁLN! SEZONA: Sledujte 3. díl – Z pekla do ráje

Třetí díl seriálu TOTÁLN! SEZONA je tu! Tentokrát si připomeneme dvojzápas proti Genku. K dispozici ke zhlédnutí bude epizoda od 20:30 na Slavia TV.

Po prvním díle dokumentárního seriálu TOTÁLN! SEZONA, který se věnoval podzimní části ročníku, a druhé epizodě mapující období zimní ligové přestávky je tu třetí díl pod názvem „Z pekla do ráje“

Los play-off Evropské ligy nám pro úvodní jarní duely nadělil Genk – velmi silného, leč jednoho z méně atraktivních soupeřů z osudí. K tomu, aby si mohli sešívaní zahrát v Evropě proti jednomu z vysněných gigantů soutěže, si tak museli poradit s houževnatým belgickým soupeřem. Připomeňme si s TOTÁLN! SEZONOU chvíle, kdy nám v dvojzápase všem nejvíce zatrnulo, i momenty čiré euforie a radosti z úspěchu! 

Třetí díl bude v premiéře ke zhlédnutí od 20:30 na Slavia TV.

Pokud se vám díl zalíbí, nebo nám budete chtít sdělit svoje podněty, nezapomeňte ho ohodnotit na ČSFD!

Aktuálně

V sobotu od 19:30 proti Bohemians. Nezapomeňte na střelnici!

včera
V nedělním domácím zápase proti Bohemians nebude chybět Fortuna fotbalová střelnice! Atrakci si s předstihem vyzkoušeli i hráči Slavie, kteří díky čtrnácti vstřeleným brankám vytvořili nový rekord. Soutěžit můžete i vy!

Sedmý díl TOTÁLN! SEZONY ve SLAVIA MUSEUM 29. srpna

včera
Exkluzivní premiéra sedmého dílu TOTÁLN! SEZONY se z provozních důvodů posouvá na čtvrtek 29. srpna.

Střelce jsem měl nastudovaného, prozradil Kolář

včera
Ondřej Kolář se stal díky chycené penaltě Omraniho hrdinou utkání v Kluži. ​„Všichni cítíme, že je postup blízko, ale musíme si uvědomit, že jsme teprve v poločase," uklidňoval euforii.

Další články