TOTÁLN! SEZONA: Ve čtvrtek premiéra 4. dílu a společná beseda!

Čtvrtý díl dokumentárního seriálu TOTÁLNÍ SEZONA je tu a vy máte exkluzivní možnost ho zhlédnout v předpremiéře 18. července v rámci návštěvy Slavia Musea!

Čtvrtý díl a Totální sezona vrcholí. Po nečekaném postupu přes Genk stojí před Slavií soupeř, přes kterého prostě nejde projít. Španělská Sevilla, která Evropské lize po mnoho let dominovala a která si snad ani nepřipouští, že by se do čtvrtfinále neměla podívat. Co její hráči považují za pouhou rutinu, se pro slávisty stane jedním z nejeuforičtějších momentů novodobé historie. Blíží se jeden z největších dvojzápasů slávistické historie a napětí vrcholí. Prožijte ho ještě jednou, tentokráte přímo v kabině Slavie!

Přijďte ve čtvrtek 18. července do Slavia Museum na exkluzivní premiéru čtvrtého dílu TOTÁLN! SEZONY s názvem „118:53". Kromě samotného promítání se můžete těšit na následovnou besedu, která ani tentokrát nebude chybět. Popovídat si dorazí Lukáš Masopust a Alex Král společně s asistentem trenéra a hvězdou zápasového studia Zdeňkem Houšteckým. Nepropásněte proto šanci položit svůj dotaz nebo se se slávistickými hrdiny vyfotit! Muzeum otevře své brány návštěvníkům v 17:30, promítání pak začne v 18:00.

VSTUPENKY NA SPECIÁLNÍ ČTVRTEČNÍ PROHLÍDKU MUZEA A EXKLUZIVNÍ PŘEDPREMIÉRU ZDE!

Aktuálně

Zápas byl v naší režii, říká Milan Škoda

včera
Milan Škoda otevřel hlavou skóre utkání v Liberci: ​„Zase se cítím jako plnohodnotný hráč. Za to jsem rád," těší útočníka Slavie.

Podali jsme koncentrovaný výkon, těší trenéra

včera
Sešívaní porazili v 19. kole FORTUNA:LIGY v mrazivém počasí Liberec jasně 3:0. „Opět musím pochválit skvělé fanoušky," říká Jindřich Trpišovský.

Ukázali jsme obrovskou kvalitu na míči, pyšnil se Ševčík

včera
Skvělý výkon korunoval Petr Ševčík nádherným třetím gólem, kterým zpečetil vítězství 3:0 v Liberci. „Zápas jednoduchý nebyl, ale ukázali jsme obrovskou kvalitu na míči," pyšnil se výkonem týmu.

Další články