TOTÁLN! SEZONA: Ve čtvrtek premiéra 4. dílu a společná beseda!

Čtvrtý díl dokumentárního seriálu TOTÁLNÍ SEZONA je tu a vy máte exkluzivní možnost ho zhlédnout v předpremiéře 18. července v rámci návštěvy Slavia Musea!

Čtvrtý díl a Totální sezona vrcholí. Po nečekaném postupu přes Genk stojí před Slavií soupeř, přes kterého prostě nejde projít. Španělská Sevilla, která Evropské lize po mnoho let dominovala a která si snad ani nepřipouští, že by se do čtvrtfinále neměla podívat. Co její hráči považují za pouhou rutinu, se pro slávisty stane jedním z nejeuforičtějších momentů novodobé historie. Blíží se jeden z největších dvojzápasů slávistické historie a napětí vrcholí. Prožijte ho ještě jednou, tentokráte přímo v kabině Slavie!

Přijďte ve čtvrtek 18. července do Slavia Museum na exkluzivní premiéru čtvrtého dílu TOTÁLN! SEZONY s názvem „118:53". Kromě samotného promítání se můžete těšit na následovnou besedu, která ani tentokrát nebude chybět. Popovídat si dorazí Lukáš Masopust a Alex Král společně s asistentem trenéra a hvězdou zápasového studia Zdeňkem Houšteckým. Nepropásněte proto šanci položit svůj dotaz nebo se se slávistickými hrdiny vyfotit! Muzeum otevře své brány návštěvníkům v 17:30, promítání pak začne v 18:00.

VSTUPENKY NA SPECIÁLNÍ ČTVRTEČNÍ PROHLÍDKU MUZEA A EXKLUZIVNÍ PŘEDPREMIÉRU ZDE!

Aktuálně

Je to výjimečná příležitost, ví Jindřich Trpišovský

včera
Sešívaní v úterý večer nastoupí do prvního zápasu play-off Ligy mistrů na hřišti rumunské Kluže. ​„Jejich tým je studnice zkušeností, šance jsou padesát na padesát," říká Jindřich Trpišovský.

Cítíme velkou šanci, jdeme si za tím, vyzývá Souček

včera
Sešívaný záložník Tomáš Souček si je před zápasem v Kluži vědom velké šance pro postup do Ligy mistrů. ​„Věřím, že nyní máme na postup tu největší šanci. Jdeme si za tím."

TOTÁLN! SEZONA: Večer premiéra 6. dílu

včera
Šestý díl TOTÁLN! SEZONY je tu! Epizoda s názvem „FINÁLE!!!" v pondělí od 20:00 na Slavia TV.

Další články