TOTÁLN! SEZONA: Ve čtvrtek premiéra 6. dílu a společná beseda!

TOTÁLN! SEZONA je zpět, tentokrát s 6. dílem „FINÁLE!!!". Nepropásněte čtvrteční exkluzivní předpremiéru ve Slavia Museum. To své brány otevírá v 17:30, promítání pak začíná v 18:00.

Nenechte si ujít exkluzivní předpremiéru šesté epizody dokumentárního seriálu TOTÁLN! SEZONA mapujícího historicky úspěšnou sezonu Slavie tentokrát s názvem „FINÁLE!!!".

Po vyřazení s Chelsea sice pro Slavii končí fotbalová pohádka na evropské scéně, ale záhy se vrací do reality domácího prostředí, kde je ve skvělé pozici na cestě za ziskem vytouženého doublu. Přichází však tvrdá rána v podobě venkovního ligového utkání ve Zlíně, odkud sešívaní odjíždí s prázdnou. Jakou cestu urazil celek Jindřicha Trpišovského od zlínského zklamání až po euforický pocit v Ostravě, mapuje právě tento díl. Připomeňte si klíčové momenty sezony a emoce s nimi spojené ještě jednou s námi – s TOTÁLN! SEZONOU!

Přijďte ve čtvrtek 15. 8. do unikátního prostředí Slavia Museum na exkluzivní předpremiéru šestého dílu s názvem „FINÁLE!!!". Museum své brány otevírá v 17:30, promítání pak začne v 18:00

VSTUPENKY NA SPECIÁLNÍ ČTVRTEČNÍ PROHLÍDKU MUZEA A EXKLUZIVNÍ PŘEDPREMIÉRU ZDE!

Aktuálně

V sobotu od 19:30 proti Bohemians. Nezapomeňte na střelnici!

včera
V nedělním domácím zápase proti Bohemians nebude chybět Fortuna fotbalová střelnice! Atrakci si s předstihem vyzkoušeli i hráči Slavie, kteří díky čtrnácti vstřeleným brankám vytvořili nový rekord. Soutěžit můžete i vy!

Sedmý díl TOTÁLN! SEZONY ve SLAVIA MUSEUM 29. srpna

včera
Exkluzivní premiéra sedmého dílu TOTÁLN! SEZONY se z provozních důvodů posouvá na čtvrtek 29. srpna.

Střelce jsem měl nastudovaného, prozradil Kolář

včera
Ondřej Kolář se stal díky chycené penaltě Omraniho hrdinou utkání v Kluži. ​„Všichni cítíme, že je postup blízko, ale musíme si uvědomit, že jsme teprve v poločase," uklidňoval euforii.

Další články