TOTÁLN! SEZONA: Ve čtvrtek premiéra a beseda nejen s kapitánem!

Druhý díl seriálu TOTÁLN! SEZONA je už ke zhlédnutí na Slavia TV. Vy máte zároveň exkluzivní možnost zhlédnout třetí díl v rámci návštěvy Slavia Musea!

Fanoušci unikátní možnost zúčastnit se exkluzivní předpremiéry třetího dílu TOTÁLN! SEZONY. Byla to velká sláva, když slávisté vyřadili v prvním jarním kole v Evropské lize belgického Genk. Pojďte si to s námi zopakovat a třeba zjistíte, který gól trenér Trpišovský během odvety vůbec neviděl. K velkému zlomu mezi slávistickými střelci došlo i v ligových zápasech. A jak se v průběhu jara ukázalo, jednalo se o klíčovou změnu. Přijďte ve čtvrtek 11. července na exkluzivní předpremiéru třetího dílu TOTÁLN! SEZONY do Slavia Museum. Po ní bude následovat beseda s hrdiny této epizody - MILANEM ŠKODOU a VLADIMÍREM COUFALEM. Brány muzea se otevírají v 18:30, samotné promítání pak začíná v 19:00.

VSTUPENKY NA SPECIÁLNÍ ČTVRTEČNÍ PROHLÍDKU MUZEA A EXKLUZIVNÍ PŘEDPREMIÉRU ZDE!

Po prvním díle dokumentárního seriálu TOTÁLN! SEZONA, který se věnoval podzimní části ročníku, přichází Slavia TV s pokračováním. To mapuje období zimní ligové přestávky, během které absolvovali sešívaní soustředění ve Španělsku a Portugalsku. A i tentokrát se mají diváci opravdu na co těšit. Druhému dílu nechybí neočekávané dopravní problémy na cestě, krvavá zranění i drama v podobě vypjatých přestupových jednání. Nová epizoda TOTÁLN! SEZONY bude ke zhlédnutí od 19:00 na Slavia TV.

Aktuálně

Slávistky zahájily přípravu s novým trenérem

včera
Slávistky zahájily přípravu s novým trenérem Michalem Kolomazníkem.

Cenné vítězství na neoblíbené půdě, ví Jindřich Trpišovský

včera
Slávisté vstoupili do nového ročníku FORTUNA:LIGY vítězně, zlínský Fastav porazili těsně 1:0. „První kolo je vždy ošidné a není jednoduché začínat venku. Jsem rád, že jsme to zvládli. Stejně jako loni,” těší trenéra Jindřicha Trpišovského.

Na konci to bylo jenom o tom, jestli dáme gól, ví Hušbauer

včera
Josef Hušbauer jediným gólem zápasu rozhodl o výhře Slavie ve Zlíně. „Zlín začal velmi dobře. Druhá půle už byla z naší strany lepší," hodnotil utkání.

Další články