TOTÁLN! SEZONA: Ve čtvrtek premiéra a beseda nejen s kapitánem!

Druhý díl seriálu TOTÁLN! SEZONA je už ke zhlédnutí na Slavia TV. Vy máte zároveň exkluzivní možnost zhlédnout třetí díl v rámci návštěvy Slavia Musea!

Fanoušci unikátní možnost zúčastnit se exkluzivní předpremiéry třetího dílu TOTÁLN! SEZONY. Byla to velká sláva, když slávisté vyřadili v prvním jarním kole v Evropské lize belgického Genk. Pojďte si to s námi zopakovat a třeba zjistíte, který gól trenér Trpišovský během odvety vůbec neviděl. K velkému zlomu mezi slávistickými střelci došlo i v ligových zápasech. A jak se v průběhu jara ukázalo, jednalo se o klíčovou změnu. Přijďte ve čtvrtek 11. července na exkluzivní předpremiéru třetího dílu TOTÁLN! SEZONY do Slavia Museum. Po ní bude následovat beseda s hrdiny této epizody - MILANEM ŠKODOU a VLADIMÍREM COUFALEM. Brány muzea se otevírají v 18:30, samotné promítání pak začíná v 19:00.

VSTUPENKY NA SPECIÁLNÍ ČTVRTEČNÍ PROHLÍDKU MUZEA A EXKLUZIVNÍ PŘEDPREMIÉRU ZDE!

Po prvním díle dokumentárního seriálu TOTÁLN! SEZONA, který se věnoval podzimní části ročníku, přichází Slavia TV s pokračováním. To mapuje období zimní ligové přestávky, během které absolvovali sešívaní soustředění ve Španělsku a Portugalsku. A i tentokrát se mají diváci opravdu na co těšit. Druhému dílu nechybí neočekávané dopravní problémy na cestě, krvavá zranění i drama v podobě vypjatých přestupových jednání. Nová epizoda TOTÁLN! SEZONY bude ke zhlédnutí od 19:00 na Slavia TV.

Aktuálně

SROVNÁNÍ FORMY: FC Barcelona

včera
Ve středu večer Eden přivítá v rámci třetího skupinového zápasu Ligy mistrů španělskou Barcelonu, která stejně jako sešívaní, vede svou domácí soutěž.

Informace pro fanoušky do Plzně

včera
Ve 14. kole v souboji dvou nejlepších ligových týmů bude hrát Slavia v Plzni. Zápas se hraje 27. října od 17:00. Přečtěte si bližší informace v článku.

První půle byla mizerná, pomohli nám fanoušci i střídání

před 2 dny
Sešívaní ve 13. kole FORTUNA:LIGY otočili zápas s Příbramí a nakonec zvítězili 3:1. „Od šedesáté minuty byl výkon takový, jaký měl být," říká trenér Jindřich Trpišovský.

Další články