TOTÁLN! SEZONA: Večer 4. díl, ve čtvrtek premiéra 5. dílu v muzeu

Čtvrtý díl TOTÁLN! SEZONY v pondělí od 19:00 na Slavia TV. Zároveň už můžete kupovat vstupenky na předpremiéru pátého dílu do Slavia Museum.

TOTÁLN! SEZONA je zpět, tentokrát se čtvrtým dílem s názvem „118:53"! 

Po nečekaném postupu přes Genk stojí před Slavií soupeř, přes kterého prostě nejde projít. Španělská Sevilla, která Evropské lize po mnoho let dominovala a která si snad ani nepřipouští, že by se do čtvrtfinále neměla podívat. Co její hráči považují za pouhou rutinu, se pro slávisty stane jedním z nejeuforičtějších momentů novodobé historie. Blíží se jeden z největších dvojzápasů slávistické historie a napětí vrcholí. Prožijte ho ještě jednou!

Dílu nechybí kromě mnoha jiného ani motivační proslov Jindřicha Trpišovského, divoké oslavy v kabině, nebo show Zdeňka Houšteckého ve studiu ČT Sport. 

V pondělí od 19:00 můžete díl zhlédnout v pohodlí vašeho domova se Slavia TV

Zároveň také už můžete kupovat vstupenky na čtvrteční exkluzivní předpremiéru pátého dílu s názvem „Anglický sen". Sešívaní si skutečně tak dlouho přáli poměřit své síly se zvučným anglickým soupeřem, až si pro něj museli dojít až do čtvrtfinále. Nechybělo mnoho a mohla jít Slavia ještě dál. I přes vyřazení s Chelsea se však z utkání na Stamford Bridge stal památný zápas, který se díky výkonů jak hráčů na hřišti, tak i červenobílých příznivců v ochozech, zapsal do slávistické historie. Přijďte ve čtvrtek 25. července do Slavia Musem a zavzpomínejte na radostné momenty minulé sezony v unikátním prostředí Sinobo Stadium! 

Kromě toho se můžete těšit na tradiční besedu, kam si dorazí popovídat Jan Bořil a hrdina utkání na Stamford Bridge Petr Ševčík. Museum své brány otevírá v 17:30, promítání pak začne v 18:00.

VSTUPENKY NA SPECIÁLNÍ ČTVRTEČNÍ PROHLÍDKU MUZEA A EXKLUZIVNÍ PŘEDPREMIÉRU ZDE!

Aktuálně

Je to výjimečná příležitost, ví Jindřich Trpišovský

včera
Sešívaní v úterý večer nastoupí do prvního zápasu play-off Ligy mistrů na hřišti rumunské Kluže. ​„Jejich tým je studnice zkušeností, šance jsou padesát na padesát," říká Jindřich Trpišovský.

Cítíme velkou šanci, jdeme si za tím, vyzývá Souček

včera
Sešívaný záložník Tomáš Souček si je před zápasem v Kluži vědom velké šance pro postup do Ligy mistrů. ​„Věřím, že nyní máme na postup tu největší šanci. Jdeme si za tím."

TOTÁLN! SEZONA: Večer premiéra 6. dílu

včera
Šestý díl TOTÁLN! SEZONY je tu! Epizoda s názvem „FINÁLE!!!" v pondělí od 20:00 na Slavia TV.

Další články