TOTÁLN! SEZONA dokumentem roku 2019

TOTÁLN! SEZONA z produkce Slavia TV obsadila první místo v iDNES.cz televizních cenách 2019 v kategorii dokumentární cyklus.

TOTÁLN! SEZONA triumfovala mezi čtenáři iDNES.cz v každoročním hlasování televizních cen v kategorii o nejlepší dokumentární cyklus. 

Dokumentární seriál mapující nejúspěšnější sezonu moderní historie Slavie tak překonal i známý cyklus Modrá krev o šlechtických rodech, nebo ságu Trabantem z Indie až domů. TOTÁLN! SEZONU z produkce Slavia TV od jejího uvedení zhlédlo už více než 1,3 milionů uživatelů. Nejsledovanějším dílem je pak 4. epizoda „118:53“ připomínající slavný večer v Edenu, kdy sešívaní na úkor španělské Sevilly postoupili s dramatickém prodloužení do čtvrtfinále Evropské ligy.

„Gratuluji autorům k úžasné práci. Jsem přesvědčen, že TOTÁLN! SEZONA je nejen vzpomínkový dokument pro slávisty, ale především unikátní historické dílo pro celý český sportovní svět,“ uvedl 1. místopředseda představenstva Tomáš Syrovátka. 

„Už jen nominace TOTÁLN! SEZONY na nejlepší dokument roku nás moc potěšila. Samotné vítězství v takové konkurenci je obrovským úspěchem, ohromně si toho vážíme. Je vidět, jakou mají naši fanoušci sílu a opět se prokázalo, že spolu jsme silnější. Chtěl bych také moc poděkovat vedení klubu. Bez nich by dokument nikdy nevznikl, dále celému A-týmu v čele s trenérským týmem za jejich odvahu a trpělivosti a hlavně spoluautorům dokumentu Petru Končalovi, Marko Igličovi a Janu Barákovi,“ dodal ředitel marketingu a PR a jeden z autorů dokumentu Michal Býček.

Děkujeme všem fanouškům za hlasy a podporu, kterou nám projevujete. Doufáme, že Slavia TV zachováte svoji přízeň i v roce 2020!

O výsledcích celé anketní soutěže se můžete dočíst na iDNES.cz.

Aktuálně

Slavia podpořila zdravotníky ve Wuhanu

dnes
Sešívaní při nástupu proti Opavě vyjádřili solidaritu se zdravotníky ve Wuhanu při boji s koronavirem.

Úžasná zkušenost a skvělí fanoušci, říká novic Zima

včera
V Edenu hrál za sešívané úplně poprvé a navíc na postu, který mu není vlastní. I tak David Zima v záloze obstál a pomohl porazit Opavu 2:0. ​„Pro mě je to úžasná zkušenost," řekl.

Tým má obrovský potenciál, těší trenéra

včera
Sešívaní zvítězili v prvním domácím zápase roku nad Opavou 2:0. ​„Jsem rád za dílčí věci, v organizaci hry nás ale ještě čeká hodně práce," říká Jindřich Trpišovský.

Další články