TOTÁLN! SEZONA dokumentem roku 2019

TOTÁLN! SEZONA z produkce Slavia TV obsadila první místo v iDNES.cz televizních cenách 2019 v kategorii dokumentární cyklus.

TOTÁLN! SEZONA triumfovala mezi čtenáři iDNES.cz v každoročním hlasování televizních cen v kategorii o nejlepší dokumentární cyklus. 

Dokumentární seriál mapující nejúspěšnější sezonu moderní historie Slavie tak překonal i známý cyklus Modrá krev o šlechtických rodech, nebo ságu Trabantem z Indie až domů. TOTÁLN! SEZONU z produkce Slavia TV od jejího uvedení zhlédlo už více než 1,3 milionů uživatelů. Nejsledovanějším dílem je pak 4. epizoda „118:53“ připomínající slavný večer v Edenu, kdy sešívaní na úkor španělské Sevilly postoupili s dramatickém prodloužení do čtvrtfinále Evropské ligy.

„Gratuluji autorům k úžasné práci. Jsem přesvědčen, že TOTÁLN! SEZONA je nejen vzpomínkový dokument pro slávisty, ale především unikátní historické dílo pro celý český sportovní svět,“ uvedl 1. místopředseda představenstva Tomáš Syrovátka. 

„Už jen nominace TOTÁLN! SEZONY na nejlepší dokument roku nás moc potěšila. Samotné vítězství v takové konkurenci je obrovským úspěchem, ohromně si toho vážíme. Je vidět, jakou mají naši fanoušci sílu a opět se prokázalo, že spolu jsme silnější. Chtěl bych také moc poděkovat vedení klubu. Bez nich by dokument nikdy nevznikl, dále celému A-týmu v čele s trenérským týmem za jejich odvahu a trpělivosti a hlavně spoluautorům dokumentu Petru Končalovi, Marko Igličovi a Janu Barákovi,“ dodal ředitel marketingu a PR a jeden z autorů dokumentu Michal Býček.

Děkujeme všem fanouškům za hlasy a podporu, kterou nám projevujete. Doufáme, že Slavia TV zachováte svoji přízeň i v roce 2020!

O výsledcích celé anketní soutěže se můžete dočíst na iDNES.cz.

Aktuálně

Góly na poslední chvíli: Vítězství v Edenu zachránil František Cipro

před 2 dny
Výhru s Lokomotivou Košice zachránil v Edenu František Cipro. Svoji branku na 3:2 se svými spoluhráči poté náležitě oslavil.

Branka Petra Ševčíka proti Chelsea gólem roku 2019

před 3 dny
Diváckou anketu inSPORTline gól roku 2019 opanoval Petr Ševčík se svojí druhou brankou do sítě Chelsea z dubnového čtvrtfinále Evropské ligy.

Lukáše Provoda čeká DATART e:LIGA Challenge

před 3 dny
V ligovém turnaji ve FIFA 20 DATART e:LIGA Challenge organizovaný LFA bude sešívané barvy hájit křídelník Lukáš Provod.

Další články