Testovaní hráči už se Slavií netrénují

EDEN - Testování mladých zahraničních hráčů skončilo. Obránce Sergio Uyi se vrací zpátky do Itálie.
„Na trénincích ani v přípravném zápase v Berlíně nás o svých kvalitách nepřesvědčil,“ uvedl generální ředitel Jaromír Šeterle.

Se Slavií netrénuje ani ofenzivní záložník Alban Bunjaku, který také v sobotu nastoupil do přípravného zápasu s Unionem Berlín a vstřelil v něm branku. O možnostech jeho dalšího působení ve Slavii se bude ještě jednat.

Slavii neposílí s konečnou platností její bývalý záložník Marek Jarolím, který s A-týmem trénoval od 25. srpna.

„Chtěli jsme ho vidět nejen na tréninku, ale i v ostrém zápase, protože naposledy působil v Číně, kde za půl roku prakticky odehrál jedno utkání. Dohodli jsme se, že než se posuneme k dalším jednáním ohledně smlouvy, tak nastoupí do přípravného zápasu v Berlíně stejně jako ostatní hráči A-týmu i ti, které jsme testovali. To byl i požadavek sportovního vedení, o kterém byl hráč informován. Marek Jarolím se rozhodl, že do Berlína na zápas nepojede, takže tím celou věc považujeme za uzavřenou,“ vysvětlil generální ředitel Jaromír Šeterle.

Do Vlašimi se zpátky vrátil i další testovaný hráč Martin Sus. 

Aktuálně

V osmifinále Evropské ligy po šestnácti letech

dnes
Dvojzápas se španělskou Sevillou bude pro Slavii první účastí v osmifinále Evropské ligy od sezony roku 2002/2003, kdy na přelomu února a března sešívaní svedli vyrovnaný souboj s tureckým Beşiktaşem.

Plnili jsme taktiku, to byl klíč k úspěchu

dnes
Lukáš Masopust si připal první soutěžní start za Slavii a významným dílem přispěl k postupu v EL. „Na hřišti jsme nechali všechno a odměnilo nás to," radoval se po zápase.

Kam o víkendu na mládežnický fotbal?

dnes
Dorostenecké týmy čekají o víkendu zajímavé duely. Nejstarší tým hraje na půdě třetiligového Benešova, U16 čeká derby proti Spartě.

Další články