Testování v A-týmu nově nakažené neodhalilo

Přetestování A-týmu slávistů po reprezentační pauze neodhalilo další nakažené.

První tým sešívaných se po reprezentační pouze podrobil testování na COVID 19. Testováni byli hráči i realizační tým, u nikoho ze slávistů naštěstí nebyla objevena nákaza a tým se tak může připravovat na úvodní utkání skupiny Evropské ligy, které se odehraje na půdě izraelského Hapoelu Be´er Sheva. 

„V záplavě špatných zpráv alespoň jedna dobrá. A-tým Slavie prošel testy s negativním výsledkem a od neděle začne, v rámci povolených pravidel, přípravu na první zápas skupiny Evropské ligy. Dva dříve nakažení hráči zůstavají v izolaci," informoval předseda představenstva Jaroslav Tvrdík.

V Izraeli nastoupí slávisté k prvnímu kolu skupinové fáze Evropské ligy ve čtvrtek 22. října v 18:55, utkání můžete sledovat živě na Nova Sport 1.

Dva nakažení hráči a dva nakažení členové realizačního týmu zůstávají v izolaci s bezpříznakovým průběhem nemoci. K týmu se připojí po uzdravení a přetestování.

Testování v mládežnické akademii odhalilo 20 nakažených. 

„V sobotu bylo bohužel zjištěno 20 pozitivních testů v rámci mládežnické akademie SK Slavia Praha. Její provoz bude na základě nařízení hygienické služby přerušen," uvedl Jaroslav Tvrdík.

Aktuálně

Mick van Buren prodloužil smlouvu do roku 2023

dnes
Mick van Buren získal se Slavií čtyři mistrovské tituly a jeho působení v Edenu bude pokračovat. Holandský útočník s klubem podepsal novou smlouvu do června 2023.

Trenér Trpišovský je jako můj otec

dnes
Ubong Moses Ekpai v prvním rozhovoru po podpisu tříleté smlouvy ve Slavii hovořil o svých ambicích, očekávané dřině na letní přípravě i vztahu k Jindřichu Trpišovskému, se kterým už jednu sezonu spolupracoval.

Slavia zahajuje letní přípravu

dnes
Přípravu před sezonou 2021/22 zahájí v Rakousku 20 slávistů včetně nových posil či mladých hráčů.

Další články