Testování v A-týmu nově nakažené neodhalilo

Přetestování A-týmu slávistů po reprezentační pauze neodhalilo další nakažené.

První tým sešívaných se po reprezentační pouze podrobil testování na COVID 19. Testováni byli hráči i realizační tým, u nikoho ze slávistů naštěstí nebyla objevena nákaza a tým se tak může připravovat na úvodní utkání skupiny Evropské ligy, které se odehraje na půdě izraelského Hapoelu Be´er Sheva. 

„V záplavě špatných zpráv alespoň jedna dobrá. A-tým Slavie prošel testy s negativním výsledkem a od neděle začne, v rámci povolených pravidel, přípravu na první zápas skupiny Evropské ligy. Dva dříve nakažení hráči zůstavají v izolaci," informoval předseda představenstva Jaroslav Tvrdík.

V Izraeli nastoupí slávisté k prvnímu kolu skupinové fáze Evropské ligy ve čtvrtek 22. října v 18:55, utkání můžete sledovat živě na Nova Sport 1.

Dva nakažení hráči a dva nakažení členové realizačního týmu zůstávají v izolaci s bezpříznakovým průběhem nemoci. K týmu se připojí po uzdravení a přetestování.

Testování v mládežnické akademii odhalilo 20 nakažených. 

„V sobotu bylo bohužel zjištěno 20 pozitivních testů v rámci mládežnické akademie SK Slavia Praha. Její provoz bude na základě nařízení hygienické služby přerušen," uvedl Jaroslav Tvrdík.

Aktuálně

To, že budu hrát v základu, jsem vůbec nečekal

včera
Svůj první start v základní jedenácte si proti Brnu připsal Matěj Jurásek, který debutoval už v minulém kole proti Opavě.

Vítězství nás stál statický a pomalý první poločas

včera
Sešívaní podruhé v sezoně ztratili body, s brněnskou Zbrojovkou pouze remizovali 1:1. „V závěru zápasu jsme nedali tři vyložené šance. Za to přišel trest v podobě vyrovnání,“ říká Jindřich Trpišovský.

Slavia neudržela vedení a remizuje s Brnem 1:1

včera
Sešívaní šli proti Brnu do vedení zásluhou Abdallaha Simy, Brno ale v samotném závěru dokázalo srovnat na konečných 1:1. Slavia si tak připisuje druhou bodovou ztrátu v ligovém ročníku.

Další články