Tomáš Heidenreich novým šéftrenérem mládeže

Do mládežnické akademie přichází na pozici šéftrenéra mládežnických kategorií Tomáš Heidenreich.

Po změnách ve vedení mládežnické akademie do Slavie přichází na pozici šéftrenéra mládežnických kategorií Tomáš Heidenreich.

„Jdu za svou výzvou, přesouvám se do největšího klubu v České republice. Oslovila mě možnost pracovat s nejlepšími hráči a trenéry v Čechách, v top klubu. Chtěl bych společně se všemi trenéry nastavit takové prostředí, aby se nám dařilo vychovávat zajímavé a rozdílové hráče. Moc se těším na spolupráci se všemi pracovníky v klubu a tuto možnost beru jako svojí velkou osobní výzvu," dodává ke svému novému angažmá Tomáš Heidenreich.

Tomáš Heidenreich působil v letech 2004 - 2013 jako trenér u přípravkových, žákovských i dorosteneckých kategorií, následně i jako šéftrenér mládeže v Baníku Most. Dále v letech 2013 - 2016 jako šéftrenér a trenér žáků i dorostu v Teplicích. Od roku 2016 působil v projektu regionálních fotbalových akademiích jako šéftrenér Regionální fotbalové akademie Ústeckého kraje. Heidenreich má zkušenosti také z mládežnických reprezentací, kdy jako asistent trenéra působil u kategorie U15 a jako hlavní trenér kategorie U14.

„Hledali jsme osobu, která by splňovala profesně a lidsky kritéria pro tento náročný úkol. Chceme sjednotit výchovu a rozvoj hráčů, abychom se prezentovali jasným stylem napříč kategoriemi. Naším cílem je připravit hráče pro styl a systém našeho A-týmu. Tomáš nám vychází jako ideální volba a hodně si od jeho příchodu slibujeme,“ říká manažer mládežnické akademie Petr Hurych.

Aktuálně

V neděli od 19:00 v Ďolíčku proti Bohemians

dnes
Tři dny po vítězném vstupu do Evropské konferenční ligy čeká sešívané další ligový duel. V Ďolíčku odehrají vršovické derby proti Bohemians, kterým patří v tabulce sedmá příčka a aktuálně drží sérii dvou vítězství v řadě.

Informace k zápasu MOL Cupu ve Velvarech

dnes
22. září hraje Slavia zápas MOL Cupu ve Velvarech. V článku si přečtěte důležité informace k zápasu.

Vstupenky do Rotterdamu jsou v předprodeji

dnes
Druhý zápas ve skupině E Konferenční ligy odehraje Slavia v Rotterdamu. Vstupenky jsou v předprodeji pro permanentkáře, členy Odboru přátel a Fanklubu. V článku si přečtěte důležité informace k zápasu.

Další články