Tomáš Heidenreich novým šéftrenérem mládeže

Do mládežnické akademie přichází na pozici šéftrenéra mládežnických kategorií Tomáš Heidenreich.

Po změnách ve vedení mládežnické akademie do Slavie přichází na pozici šéftrenéra mládežnických kategorií Tomáš Heidenreich.

„Jdu za svou výzvou, přesouvám se do největšího klubu v České republice. Oslovila mě možnost pracovat s nejlepšími hráči a trenéry v Čechách, v top klubu. Chtěl bych společně se všemi trenéry nastavit takové prostředí, aby se nám dařilo vychovávat zajímavé a rozdílové hráče. Moc se těším na spolupráci se všemi pracovníky v klubu a tuto možnost beru jako svojí velkou osobní výzvu," dodává ke svému novému angažmá Tomáš Heidenreich.

Tomáš Heidenreich působil v letech 2004 - 2013 jako trenér u přípravkových, žákovských i dorosteneckých kategorií, následně i jako šéftrenér mládeže v Baníku Most. Dále v letech 2013 - 2016 jako šéftrenér a trenér žáků i dorostu v Teplicích. Od roku 2016 působil v projektu regionálních fotbalových akademiích jako šéftrenér Regionální fotbalové akademie Ústeckého kraje. Heidenreich má zkušenosti také z mládežnických reprezentací, kdy jako asistent trenéra působil u kategorie U15 a jako hlavní trenér kategorie U14.

„Hledali jsme osobu, která by splňovala profesně a lidsky kritéria pro tento náročný úkol. Chceme sjednotit výchovu a rozvoj hráčů, abychom se prezentovali jasným stylem napříč kategoriemi. Naším cílem je připravit hráče pro styl a systém našeho A-týmu. Tomáš nám vychází jako ideální volba a hodně si od jeho příchodu slibujeme,“ říká manažer mládežnické akademie Petr Hurych.

Aktuálně

Je jedno, kdo dá góly. Důležité je vítězství

včera
Ondřej Kúdela proti Slovácku nastoupil s kapitánskou páskou a poprvé v kariéře si připsal dva góly v jednom zápase. V obměněné sestavě nastoupil po boku nových tváří. „Dostali šanci kluci, kteří se chtěli ukázat trenérovi a musím pochválit všechny," těší ho výkony spoluhráčů.

Kluky jsme do toho hodili, zvládli to ale skvěle

včera
Sešívaní ve značně pozměněné sestavě porazili v 5. kole FORTUNA:LIGY Slovácko jasně 3:0. „Byli jsme hladoví a důrazní,“ těší Jindřicha Trpišovského.

Vítězná generálka na odvetu play off Ligy mistrů

včera
Sešívaní zvládli domácí utkání se Slováckem na výbornou! Dvakrát se prosadil Ondra Kúdela, v závěru pečetil výhru 3:0 Lukáš Provod.

Další články