Tomáš Heidenreich novým šéftrenérem mládeže

Do mládežnické akademie přichází na pozici šéftrenéra mládežnických kategorií Tomáš Heidenreich.

Po změnách ve vedení mládežnické akademie do Slavie přichází na pozici šéftrenéra mládežnických kategorií Tomáš Heidenreich.

„Jdu za svou výzvou, přesouvám se do největšího klubu v České republice. Oslovila mě možnost pracovat s nejlepšími hráči a trenéry v Čechách, v top klubu. Chtěl bych společně se všemi trenéry nastavit takové prostředí, aby se nám dařilo vychovávat zajímavé a rozdílové hráče. Moc se těším na spolupráci se všemi pracovníky v klubu a tuto možnost beru jako svojí velkou osobní výzvu," dodává ke svému novému angažmá Tomáš Heidenreich.

Tomáš Heidenreich působil v letech 2004 - 2013 jako trenér u přípravkových, žákovských i dorosteneckých kategorií, následně i jako šéftrenér mládeže v Baníku Most. Dále v letech 2013 - 2016 jako šéftrenér a trenér žáků i dorostu v Teplicích. Od roku 2016 působil v projektu regionálních fotbalových akademiích jako šéftrenér Regionální fotbalové akademie Ústeckého kraje. Heidenreich má zkušenosti také z mládežnických reprezentací, kdy jako asistent trenéra působil u kategorie U15 a jako hlavní trenér kategorie U14.

„Hledali jsme osobu, která by splňovala profesně a lidsky kritéria pro tento náročný úkol. Chceme sjednotit výchovu a rozvoj hráčů, abychom se prezentovali jasným stylem napříč kategoriemi. Naším cílem je připravit hráče pro styl a systém našeho A-týmu. Tomáš nám vychází jako ideální volba a hodně si od jeho příchodu slibujeme,“ říká manažer mládežnické akademie Petr Hurych.

Aktuálně

Zápas jsme zvládli jako tým. Hráli jsme velice dobře

dnes
Po remízovém derby si čas na pár otázek našel i brankář sešívaných a dost možná i největší letošní osobnost ligy Ondřej Kolář. Ten se stal i rekordmanem v počtu vychytaných nul za sezonu. „Číslo, které jsme překonali, je neuvěřitelné,“ míní gólman.

Byl to náročný rok. Byli jsme ale nejlepší a jsme po právu mistři

včera
Jan Bořil dovedl Slavii jako kapitán k titulu a mohl jej tak po posledním zápase slavnostně zvednout nad hlavu. „Být kapitánem je pro mě obrovská osobní pocta. Už jenom to stát se kapitánem, natož zvednout pohár," dojímal se po derby.

Obhajoba byla ještě těžší, než zisk prvního titulu

včera
Sešívaní v posledním zápase sezony remizovali se Spartou a zvedli nad hlavu pohár pro mistra ligy. „Jediná kaňka je, že jsme nevstřelili kýženou branku," říká Jindřich Trpišovský.

Další články