Tomáš Mičola po vzájemné dohodě ve Slavii skončil

PRAHA – Ofenzivní záložník Tomáš Mičola už nebude ve Slavii pokračovat. Po dohodě s vedením klubu ukončil smlouvu a má svolení hledat si nové angažmá.
„K ukončení smlouvy došlo po vzájemné dohodě. Důvodem jsou vleklá zranění, která mu neumožňovala se plně zapojit do tréninkového a zápasového procesu. Má možnost hledat si nové angažmá,“ vysvětlil sportovní ředitel klubu Josef Jinoch.

Před týdnem v pátek tomu byly přesně tři roky, co Tomáš Mičola do Slavie přišel. „Konec mě samozřejmě mrzí, ale takový je fotbalový život. Když jsem před třemi lety přicházel, měl jsem o působení v klubu trochu jinou představu. Myslím, že první polovina angažmá se mi povedla a snad jsem nezklamal ani fanoušky. V poslední době mě bohužel trápila zranění,“ uvedl ke svému konci záložník Tomáš Mičola.

„Chtěl bych poděkovat panu Řebíčkovi za důvěru při mém příchodu i během angažmá. Moc mě mrzí i kvůli němu, že mi druhá půlka působení zdravotně nevyšla. Přeju Slavii a hlavně klukům v kabině, protože po celou dobu tady byla fantastická parta, aby se jim dařilo a posunuli se co nejvýše. Budu Slavii sledovat a fandit jí,“ dodal Tomáš Mičola.

Tomáš Mičola přišel do Slavie na konci srpna 2012 z francouzského Brestu. V sešívaném dresu zasáhl do 27 ligových zápasů, ve kterých vstřelil sedm gólů. V paměti jistě zůstane jeho hattrick do sítě Českých Budějovic nebo dva góly proti Jablonci. V loňské sezoně ale do ligového zápasu nezasáhl, naposledy okusil nejvyšší českou soutěž v únoru 2014.

Aktuálně

Hráči na hostování: Matouškova trefa v Plzni na body nestačila

dnes
Jak se o uplynulém víkendu dařilo hráčům Slavie na hostování čtěte v našem pravidelném přehledu.

Plyšáci do Motola! Podpořte při derby Donor

dnes
Přineste s sebou na Letnou plyšáka nebo se zapojte do dobročinné aukce a podpořte spolu s námi sdružení DONOR!

Vstupenky na Boleslav v předprodeji ode dneška

dnes
Vstupenky na domácí zápas s Mladou Boleslaví, který se hraje 28. září od 19:00, budou v předprodeji od dnešních 11:00. Další info čtěte v článku.

Další články