Tomáš Souček dostal svolení odletět do Londýna

Tomáš Souček dostal povolení od vedení klubu odletět do Londýna k jednání s West Ham United FC.

„Klub uvolnil Tomáše Součka ke zdravotní prohlídce a k jednání o smlouvě do West Ham United FC. V případě dokončení dohody a naplnění celé smluvní spolupráce by se jednalo o rekordní transfer v české lize. Tomáš by si to zasloužil," uvedl na svém Twitteru předseda představenstva SK Slavia Praha Jaroslav Tvrdík.

West Ham United FC, kam záložník sešívaných zamíří, je aktuálně na 17. místě prestižní Premier League. 

Tomáš Souček nastupuje v červenobílém dresu už od mládežnických kategorií a v posledních letech se z klubového odchovance vypracoval v oporu a kapitána  týmu, který v posledním roce zcela ovládl českou fotbalovou scénu, když získal titul, vyhrál pohár, a navíc se probojoval do čtvrtfinále Evropské ligy. V sezoně 2018/2019 si připsal 34 ligových startů a přidal k nim 13 branek. Letos jich jenom v domácí lize stihl dalších osm.

O aktuálního kapitána sešívaných už v minulosti projevilo zájem několik zahraničních celků, ale Tomáš v Edenu podepsal novou smlouvu, aby si mohl se svým milovaným klubem zahrát prestižní UEFA Champions League, což se mu podařilo. 

Aktuálně

U19 na závěr přípravy remizovala se Salzburgem

dnes
V sobotu odehrál tým U19 doplněný o hráče, kteří jsou aktuálně součástí A-týmu, poslední přípravný zápas zimní přestávky proti rakouskému gigantovi Red Bull Salzburg.

Informace pro fanoušky na Slovácko

dnes
Zápas v Uherském Hradišti se hraje v neděli 1. března ve 14:30. Co k výjezdu potřebujete vědět?

Domácí měli větší odhodlání, mrzí trenéra

před 2 dny
Sešívaní na úvod jara podlehli v derby domácím Bohemians. „Když jsme konečně dostávali zápas pod kontrolu, udělali jsme nevynucenou chybu," říká Jindřich Trpišovský.

Další články