Tomáš Souček zůstává do konce sezony na hostování

Vzhledem k mimořádné situaci vyvolané celosvětovou pandemií koronaviru, bylo hostování Tomáše Součka v anglickém West Hamu prodlouženo do konce aktuálního ročníku Premier League.

Záložník Tomáš Souček v Anglii zůstane na hostování ještě v následujících týdnech. „Kluby se logicky dohodly, že hostování Tomáše se prodlouží do té doby, než se dohraje anglická Premier League, která by měla brzy odstartovat. Jiné podmínky hostování včetně mechanismu přestupové opce se nemění a zůstávají v původním znění,“ upřesňuje tiskový mluvčí Michal Býček.

Pokud se tedy aktuálně šestnáctý West Ham v nejvyšší anglické soutěži zachrání, měl by do něj Tomáš Souček v létě přestoupit. V rozehrané jarní části sezony nastoupil zatím do čtyř utkání.

Aktuálně

UEL: K postupu chybí jediný bod

včera
Sešívaní mají za sebou 4 zápasy ve skupině Evropské ligy. Co bude stačit slávistům k postupu do jarních bojů?

To, že budu hrát v základu, jsem vůbec nečekal

před 3 dny
Svůj první start v základní jedenácte si proti Brnu připsal Matěj Jurásek, který debutoval už v minulém kole proti Opavě.

Vítězství nás stál statický a pomalý první poločas

před 3 dny
Sešívaní podruhé v sezoně ztratili body, s brněnskou Zbrojovkou pouze remizovali 1:1. „V závěru zápasu jsme nedali tři vyložené šance. Za to přišel trest v podobě vyrovnání,“ říká Jindřich Trpišovský.

Další články