Tomáš Wolf: videoanalytik a trenér mládeže

Tomáš Wolf zastává ve slávistické akademii pozici asistenta trenéra u týmu U11, zároveň plní funkci videoanalytika pro rozbory utkání.

Tomáš Wolf ve Slavii zastává pozici asistenta trenéra už od sezony 2015/2016, kdy začínal u týmu U13, který vedl jako hlavní trenér Ondřej Jura a jeho druhým asistentem byl Jakub Glanc. V tomto složení realizačního týmu trénovali dva roky kategorii U13, a pro letošní sezonu se přesunuli ke kategorii U11, ovšem s jednou změnou. Jakub Glanc přešel ke kategorii U15 a do realizačního týmu přibyl trenér Jonathan Davies. Jonathan pochází z Anglie, a proto na své kolegy i hráče mluví jen v angličtině a i tím rozvíjí jejich přehled v tomto jazyce. 

Mimo trénování se Tomáš ve Slávistické akademii věnuje také videoanalytice a rozboru utkání. Jako videoanalytik se soustředí především na rozbor utkání, herních situací a individuálních výkonů hráče.

Aktuálně

U15 vyhrála turnaj Bican Cup

dnes
Slávisté prošli bez jediné porážky turnajem. Ve finále porazili Spartu a stávají se tak vítězem 37. ročníku turnaje Bican Cup.

Slavia? Nic lepšího jsem v kariéře udělat nemohl

včera
Obránce Vladimír Coufal se upsal Slavii na další čtyři roky. Opora zadních řad stvrdila kontrakt na soustředění v Rakousku. „Z mojí strany to beru jako důkaz, že jsem pro Slavii schopný udělat prakticky všechno,“ říká Coufal.

Bořil: Slavia je priorita

včera
Kapitán sešívaných Jan Bořil podepsal na soustředění v Rakousku novou smlouvu, čímž si jeho služby Slavia pojistila na další tři roky. „Ve Slavii chci zůstat co nejdéle,“ říká obránce.

Další články