Trenér Jaroslav Šilhavý: Zkušené mužstvo by si mělo poradit

OLOMOUC/ANDRŮV STADION - Ani potřetí nedokázali sešívaní na venkovní půdě naplno bodovat. Tým Jaroslava Šilhavého uhrál v Olomouci i přes velké šance pouze výsledek 1:1. „Loni jsme podobné góly dávali, letos nám to tam nepadá. Je to ztráta,“ mrzel výsledek trenéra.
Tým Jaroslava Šilhavého se opět vrací do Prahy pouze s bodem za remízu. „První půli jsme hráli velice špatně, málo pohybu, agresivity, soupeř nás přehrával,“ vyjmenovával trenér nedostatky. „Nicméně jsme dali gól a měli velkou šanci přidat ještě druhý. Ale po standardce jsme nepokryli hráče a soupeř vyrovnal,“ dodal trenér.

„Ve druhém poločase jsme se zlepšili, zatlačili jsme. Velkou šanci měl Škoda, Necid i Michal Frydrych v poslední minutě. Loni jsme podobné góly dávali, letos nám to tam nepadá. Vezeme bod, je to ztráta,“ mrzelo Jaroslava Šilhavého.

Domácí byli houževnatým soupeřem. „Sigmu musím pochválit, mají mladý kádr a rychlostní typy hráčů, hráli dobře v pohybu, čímž nás přehrávali v první půli. Na druhou stranu jsme mohli vést 2:0 a bylo to 1:1. Zkušené mužstvo by si mělo poradit a nenechat si dát takový gól do šatny,“ mračil se.

Branka domácích ze 40. minuty přinesla okolo sebe hodně vzruchu. „Neviděl jsem to, ale i sám hráč říkal, že to byla ruka. Jestli byla, asi gól platit nemá. Neznám ale pravidla tak detailně jako sudí,“ nechtěl situaci bez zpomalených záběrů komentovat trenér.

Fotogalerie

Aktuálně

Slavia zná los FORTUNA:LIGY

dnes
Sezona 2018/2019 FORTUNA:LIGY je rozlosována. Slavia začíná na půdě Olomouce, podzimní 290. derby pak odehraje na Letné. Poprvé se bude hrát v novém formátu základní části a nadstavby.

U17: Československý pohár pro Slavii!

včera
Povedenou sezonu zakončili mladší dorostenci U17 výhrou v Československém poháru! V něm se sešívaní utkali s vítězem slovenské ligy U17 MŠK Žilina.

Slavia TV: Zranění hráči se zapojují do tréninku

včera
Na konci minulé sezony trápily řadu slávistů zdravotní problémy. Nyní však víceméně všichni trénují s týmem, i když někteří potřebují úlevy.

Další články