Třetí díl Řečnického klubu s Janem Bořilem

V úterý se můžete těšit na třetí díl Řečnického klubu! Tentokrát bude hostem člen A-týmu Slavie, a to rovnou kapitán Jan Bořil!

Po záložníkovi Tomáši Součkovi a bývalém útočníkovi Slavie zavítá do Řečnického klubu, který moderuje Lukáš Vala, obránce a kapitán sešívaných Jan Bořil. Během živého vysílání na Slavia TV budete opět moci do komentářů pokládat otázky, ze kterých vybereme ty nejzajímavější a Jan Bořil vám na ně odpoví. Záznam pořadu bude samozřejmě k dispozici i ve formě audia mezi našimi podcasty. Přímý přenos Řečnického klubu začne v úterý na Slavia TV v 18 hodin.

Tento týden pro vás ale chystáme mnohem více skvělého obsahu. Ve středu se můžete opět těšit na pohled do slávistické historie, tentokrát se ve vzpomínkách vrátíme na působení Slavie v Poháru UEFA v sezoně 2002/03. Sledujte proto náš web i sociální sítě, kde se můžete těšit na bohatý program a mnoho zajímavostí. „Je potřeba poděkovat České televizi, díky které jsme získali mnoho skvělého materiálu nejen pro Slavia Museum. Jsme rádi, že zážitek ze sezony, která v Evropě byla velice úspěšná, ale skončila nešťastně neuznaným gólem, můžeme zprostředkovat skrze naše kanály. Třeba i fanouškům, kteří toto slávistické období ještě nepamatují,“ uvedl tiskový mluvčí Slavie Michal Býček.

Aktuálně

B-tým v sobotu vyzve Bohemians

včera
Třetí kolo letní ligy přinese B-týmu malé derby s Bohemians 1905 “ B“ na Xaverově od 10:00.

Hráči na hostování: Gól Baluty rozhodl o vítězství nad Budějovicemi

včera
Jak se v uplynulých třech kolech dařilo hráčům na hostování čtěte v našem pravidelném přehledu.

Před 90 lety vyhrála Slavia ligu bez ztráty bodu!

před 2 dny
Historický výsledek zaznamenala celá fotbalová Evropa. Ve středu 4. června 1930 vyhrála SK Slavia I. československou fotbalovou ligu bez ztráty jediného bodu!

Další články