Třetí díl Řečnického klubu s Janem Bořilem

V úterý se můžete těšit na třetí díl Řečnického klubu! Tentokrát bude hostem člen A-týmu Slavie, a to rovnou kapitán Jan Bořil!

Po záložníkovi Tomáši Součkovi a bývalém útočníkovi Slavie zavítá do Řečnického klubu, který moderuje Lukáš Vala, obránce a kapitán sešívaných Jan Bořil. Během živého vysílání na Slavia TV budete opět moci do komentářů pokládat otázky, ze kterých vybereme ty nejzajímavější a Jan Bořil vám na ně odpoví. Záznam pořadu bude samozřejmě k dispozici i ve formě audia mezi našimi podcasty. Přímý přenos Řečnického klubu začne v úterý na Slavia TV v 18 hodin.

Tento týden pro vás ale chystáme mnohem více skvělého obsahu. Ve středu se můžete opět těšit na pohled do slávistické historie, tentokrát se ve vzpomínkách vrátíme na působení Slavie v Poháru UEFA v sezoně 2002/03. Sledujte proto náš web i sociální sítě, kde se můžete těšit na bohatý program a mnoho zajímavostí. „Je potřeba poděkovat České televizi, díky které jsme získali mnoho skvělého materiálu nejen pro Slavia Museum. Jsme rádi, že zážitek ze sezony, která v Evropě byla velice úspěšná, ale skončila nešťastně neuznaným gólem, můžeme zprostředkovat skrze naše kanály. Třeba i fanouškům, kteří toto slávistické období ještě nepamatují,“ uvedl tiskový mluvčí Slavie Michal Býček.

Aktuálně

Milan Škoda slavnostně uveden do Klubu ligových kanonýrů

dnes
Bývalý kapitán sešívaných Milan Škoda byl v pátek dopoledne ve Slavia Museum slavnostně uveden mezi nejlepší ligové kanonýry.

Mohamed Tijani přestoupil do Slavie a míří na hostování

včera
Mohamed Tijani dokončil svůj trvalý přestup z FC Vysočina Jihlava do Slavie. Do přípravy se však zapojil v Liberci, kde by měl působit na hostování.

Chci se poprat o místo v kádru. Slavia byla jasná volba

včera
Přestup k sešívaným z Karviné dokončil talentovaný záložník Ondřej Lingr. ​„Být ve špičkovém evropském klubu bylo mým snem. Jsem v tom nejlepším klubu v republice. Strašně se těším.“

Další články