Trojice hráčů z B-týmu míří na hostování

Trojice hráčů z B-týmu míří na půlroční hostování bez opce na přestup do druholigových týmů.

Na půlroční hostování do týmů hrajících FORTUNA:NÁRODNÍ LIGU míří z B-týmu hned tři hráči. Do Viktorie Žižkov odchází sedmnáctiletý obránce Filip Prebsl. Záložník Jakub Křišťan a útočník Matěj Jurásek, které jsme mohli vidět v podzimní části sezony při zápasech A-týmu, stráví jarní část sezony ve Vlašimi.

Filip Prebsl i Jakub Křišťan už nyní se svými novými týmy trénují. Matěj Jurásek se k Vlašimi připojí po doléčení drobného zranění.

„Vzhledem k pokračující nepříznivé epidemiologické situaci a odložení startu amatérských soutěží jsme se rozhodli, že pro naše hráče bude nejlepší, když následující půlrok stráví v klubech, kde budou mít adekvátní herní vytížení. Rozhodli jsme se tak i vzhledem k tomu, že naši hráči dosahují kvality dospělého fotbalu, a proto jim chceme pomoci k získávání důležitých zkušeností pro jejich další rozvoj,“ říká manažer mládeže Petr Hurych

Fotogalerie

Aktuálně

V neděli od 19:00 doma proti Hradci

včera
Úřadující mistři proti ligovému nováčkovi. Do Edenu v neděli v rámci 9. kola FORTUNA:LIGY přijede Hradec Králové.

Informace pro fanoušky na DERBY

před 2 dny
Blíží se jubilejní 300. derby! Zápas se hraje v neděli 3. října v Generali Česká pojišťovna Areně a informace včetně té o vstupenkách si přečtěte v článku.

Hráči na hostování: Júsuf se v Liberci uvedl gólem a asistencí

před 2 dny
Jak se v uplynulém ligovém kole dařilo hráčům Slavie na hostování čtěte v našem pravidelném přehledu.

Další články