Trojice hráčů z B-týmu míří na hostování

Trojice hráčů z B-týmu míří na půlroční hostování bez opce na přestup do druholigových týmů.

Na půlroční hostování do týmů hrajících FORTUNA:NÁRODNÍ LIGU míří z B-týmu hned tři hráči. Do Viktorie Žižkov odchází sedmnáctiletý obránce Filip Prebsl. Záložník Jakub Křišťan a útočník Matěj Jurásek, které jsme mohli vidět v podzimní části sezony při zápasech A-týmu, stráví jarní část sezony ve Vlašimi.

Filip Prebsl i Jakub Křišťan už nyní se svými novými týmy trénují. Matěj Jurásek se k Vlašimi připojí po doléčení drobného zranění.

„Vzhledem k pokračující nepříznivé epidemiologické situaci a odložení startu amatérských soutěží jsme se rozhodli, že pro naše hráče bude nejlepší, když následující půlrok stráví v klubech, kde budou mít adekvátní herní vytížení. Rozhodli jsme se tak i vzhledem k tomu, že naši hráči dosahují kvality dospělého fotbalu, a proto jim chceme pomoci k získávání důležitých zkušeností pro jejich další rozvoj,“ říká manažer mládeže Petr Hurych

Fotogalerie

Aktuálně

V neděli od 16:00 proti Slovácku

dnes
Slavia v neděli od 16:00 sehraje náročné ligové utkání na půdě aktuálně třetího Slovácka.

Jsem nadšený, Rangers jsem si přál dlouhodobě

včera
Trenér Jindřich Trpišovský byl z losu Evropské ligy, který Slavii přisoudil skotský Rangers FC, nadšený. ​„Musíme být s losem hodně spokojení,“ říká.

Na Rangers se těšíme. Půjdeme si to s nimi rozdat!

včera
Slavii přisoudil los Evropské ligy do osmifinále skotský klub Rangers FC. Jak reagovali na našeho soupeře obránce David Zima a útočník Jan Kuchta?

Další články