Trpišovský trenérem měsíce, už poosmé v kariéře

Trenér Jindřich Trpišovský byl zvolen v září trenérem měsíce FORTUNA:LIGY. Jedná se už o jeho historicky osmé prvenství.

Ačkoliv do září nevstoupili sešívaní nejlépe a proti oslabené Opavě hned první den v měsíci ztratila dva body, zbytek zápasů zvládla suverénním způsobem. Svěřenci trenéra Jindřicha Trpišovského třemi góly doma porazili Slovácko a o týden později stejným výsledkem opanovali 294. derby na Letné. Úspěšný ligový měsíc uzavřela domácí výhra 1:0 nad Mladou Boleslaví. Kromě ligy ale sešívaní odváděli výtečné výkony i v jiných soutěžích. Z Milána si Slavia přivezla remízový bod poté, co obdržela gól až v samotném nastavení druhého poločasu, nebo také rozdrtila vysoko Vyšehrad v MOL Cupu 8:0.

Ocenění trenéra měsíce si trenér Jindřich Trpišovský odnáší už poosmé v kariéře. Poprvé jej obdržel coby trenér Liberce ještě v srpnu 2015. Letos anketu opanoval hned ve dvou ze tří měsíců, přičemž se mu v žádné sezoně nepovedlo odnést si ocenění tři. Má tudíž velmi pravděpodobně našlápnuto po osobní stránce na rekordní ročník.

Jindřich Trpišovský – trenér měsíce

2019/20 – srpen, září
2018/19 – říjen, červenec
2017/18 – říjen
2016/17 – duben
2015/16 – srpen, říjen

Aktuálně

Slávistická stopa v postupu na EURO

před 2 dny
Česká fotbalová reprezentace si díky výhře nad Kosovem zajistila postup na EURO 2020. Do kvalifikace zasáhlo hned 12 hráčů, kteří prošli Slavií.

V pátek v Edenu futsalové derby!

před 3 dny
Už v pátek od 20:00 nás čeká futsalové derby pražských „S“. Majitelé permanentek na fotbalovou a hokejovou Slavii mají vstup zdarma.

Kam o víkendu na mládež?

před 3 dny
Kam o víkendu na slávistickou mládež? Domácí zápas U17 s Pardubicemi v sobotu. V neděli "Béčko" doma proti Rakovníku nebo U18 a U16 v nedaleké Příbrami.

Další články