Trvalý přestup byl můj hlavní cíl, má radost Ladislav Takács

Slavia po půlročním hostování z Mladé Boleslavi uplatnila přestupní opci na Ladislava Takácse.

Po půlročním hostování se vedení Slavie rozhodlo uplatnit opci na trvalý přestup Ladislava Takácse. Administrativní formality jeho přestupu z Mladé Boleslavi budou dokončeny v lednu 2020.

„Přestup mi udělal ohromnou radost. Byl to můj hlavní cíl, se kterým jsem do Slavie šel, změnit hostování v trvalý přestup. Je to pro mě motivace k tomu pracovat dál, pomáhat Slavii a stát se plnohodnotným hráčem SK Slavia Praha,“ těší Ladislava Takácse uplatnění opce.

Ladislav Takács posílil sešívané řady na konci letního přestupního období, začátek jeho angažmá mu ale znepříjemnilo zranění, které ho na několik dlouhých týdnů vyřadilo ze hry. Svůj soutěžní debut si za slávistický A-tým odbyl až 2. listopadu v domácím utkání proti Baníku Ostrava na pozici stopera. 

Od té doby naskočil celkově do 7 soutěžních utkání, během kterých stihl dát jednu branku. Kromě 5 ligových startů si připsal i dvě utkání ve skupinové fázi Ligy mistrů, a to v domácím zápase proti Interu Milán a ve venkovním duelu proti Borussii Dortmund. Kromě toho nastoupil v rámci návratu po zranění ve dvou případech i za B-tým v České fotbalové lize.

Aktuálně

Těší mě, že jsme neztratili koncentraci

dnes
Slavia zvítězila v předposledním kole Finále F:L v Liberci 3:1. „Jsem spokojený jak s týmovým, tak individuálními výkony,“ říká Jindřich Trpišovský.

Jsme Slavia, mistr ligy. Podcenění nepřipadalo v úvahu

dnes
Jako jedna z mála stálic v základní sestavě letošní sezony nechyběl Vladimír Coufal ani ve vítězném utkání v Liberci. „Od 15. minuty jsme dobře kombinovali, měli hru pod kontrolou. Vítězství je zasloužené.“

Jasná výhra 3:1 s Libercem: Trefil se Musa, Traoré i Júsuf

dnes
V předposlední utkání letošního ročníku FORTUNA:LIGY narazila Slavia na vždy nebezpečný tým Liberce, pro něhož hrála i výhoda domácího hřiště. Platné mu to ale nebylo. Slavia jasně vyhrála 3:1.

Další články