Trvalý přestup byl můj hlavní cíl, má radost Ladislav Takács

Slavia po půlročním hostování z Mladé Boleslavi uplatnila přestupní opci na Ladislava Takácse.

Po půlročním hostování se vedení Slavie rozhodlo uplatnit opci na trvalý přestup Ladislava Takácse. Administrativní formality jeho přestupu z Mladé Boleslavi budou dokončeny v lednu 2020.

„Přestup mi udělal ohromnou radost. Byl to můj hlavní cíl, se kterým jsem do Slavie šel, změnit hostování v trvalý přestup. Je to pro mě motivace k tomu pracovat dál, pomáhat Slavii a stát se plnohodnotným hráčem SK Slavia Praha,“ těší Ladislava Takácse uplatnění opce.

Ladislav Takács posílil sešívané řady na konci letního přestupního období, začátek jeho angažmá mu ale znepříjemnilo zranění, které ho na několik dlouhých týdnů vyřadilo ze hry. Svůj soutěžní debut si za slávistický A-tým odbyl až 2. listopadu v domácím utkání proti Baníku Ostrava na pozici stopera. 

Od té doby naskočil celkově do 7 soutěžních utkání, během kterých stihl dát jednu branku. Kromě 5 ligových startů si připsal i dvě utkání ve skupinové fázi Ligy mistrů, a to v domácím zápase proti Interu Milán a ve venkovním duelu proti Borussii Dortmund. Kromě toho nastoupil v rámci návratu po zranění ve dvou případech i za B-tým v České fotbalové lize.

Aktuálně

Je jedno, kdo dá góly. Důležité je vítězství

včera
Ondřej Kúdela proti Slovácku nastoupil s kapitánskou páskou a poprvé v kariéře si připsal dva góly v jednom zápase. V obměněné sestavě nastoupil po boku nových tváří. „Dostali šanci kluci, kteří se chtěli ukázat trenérovi a musím pochválit všechny," těší ho výkony spoluhráčů.

Kluky jsme do toho hodili, zvládli to ale skvěle

včera
Sešívaní ve značně pozměněné sestavě porazili v 5. kole FORTUNA:LIGY Slovácko jasně 3:0. „Byli jsme hladoví a důrazní,“ těší Jindřicha Trpišovského.

Vítězná generálka na odvetu play off Ligy mistrů

včera
Sešívaní zvládli domácí utkání se Slováckem na výbornou! Dvakrát se prosadil Ondra Kúdela, v závěru pečetil výhru 3:0 Lukáš Provod.

Další články