Trvalý přestup byl můj hlavní cíl, má radost Ladislav Takács

Slavia po půlročním hostování z Mladé Boleslavi uplatnila přestupní opci na Ladislava Takácse.

Po půlročním hostování se vedení Slavie rozhodlo uplatnit opci na trvalý přestup Ladislava Takácse. Administrativní formality jeho přestupu z Mladé Boleslavi budou dokončeny v lednu 2020.

„Přestup mi udělal ohromnou radost. Byl to můj hlavní cíl, se kterým jsem do Slavie šel, změnit hostování v trvalý přestup. Je to pro mě motivace k tomu pracovat dál, pomáhat Slavii a stát se plnohodnotným hráčem SK Slavia Praha,“ těší Ladislava Takácse uplatnění opce.

Ladislav Takács posílil sešívané řady na konci letního přestupního období, začátek jeho angažmá mu ale znepříjemnilo zranění, které ho na několik dlouhých týdnů vyřadilo ze hry. Svůj soutěžní debut si za slávistický A-tým odbyl až 2. listopadu v domácím utkání proti Baníku Ostrava na pozici stopera. 

Od té doby naskočil celkově do 7 soutěžních utkání, během kterých stihl dát jednu branku. Kromě 5 ligových startů si připsal i dvě utkání ve skupinové fázi Ligy mistrů, a to v domácím zápase proti Interu Milán a ve venkovním duelu proti Borussii Dortmund. Kromě toho nastoupil v rámci návratu po zranění ve dvou případech i za B-tým v České fotbalové lize.

Aktuálně

Hráči na hostování: Baluta s Hromadou slaví další výhru

včera
Jak se v uplynulém kole dařilo hráčům Slavie na hostování se dozvíte v našem pravidelném přehledu.

Výstava fotbalových kreseb v muzeu Slavie

před 2 dny
Ještě do neděle 1. března bude v prostorách slávistického muzea probíhat výstava fotbalových kreseb a karikatur známého kreslíře Milana Kounovského.

Doba hájení mi skončila

před 2 dny
Proti Bohemians se z křídla posunul na post defenzivního záložníka, nových výzev se ale nebojí. „Doba hájení už je za mnou, jsem tu půl roku a měl bych ukázat, proč ve Slavii jsem!“ hlásí Lukáš Provod.

Další články