Trvalý přestup byl můj hlavní cíl, má radost Ladislav Takács

Slavia po půlročním hostování z Mladé Boleslavi uplatnila přestupní opci na Ladislava Takácse.

Po půlročním hostování se vedení Slavie rozhodlo uplatnit opci na trvalý přestup Ladislava Takácse. Administrativní formality jeho přestupu z Mladé Boleslavi budou dokončeny v lednu 2020.

„Přestup mi udělal ohromnou radost. Byl to můj hlavní cíl, se kterým jsem do Slavie šel, změnit hostování v trvalý přestup. Je to pro mě motivace k tomu pracovat dál, pomáhat Slavii a stát se plnohodnotným hráčem SK Slavia Praha,“ těší Ladislava Takácse uplatnění opce.

Ladislav Takács posílil sešívané řady na konci letního přestupního období, začátek jeho angažmá mu ale znepříjemnilo zranění, které ho na několik dlouhých týdnů vyřadilo ze hry. Svůj soutěžní debut si za slávistický A-tým odbyl až 2. listopadu v domácím utkání proti Baníku Ostrava na pozici stopera. 

Od té doby naskočil celkově do 7 soutěžních utkání, během kterých stihl dát jednu branku. Kromě 5 ligových startů si připsal i dvě utkání ve skupinové fázi Ligy mistrů, a to v domácím zápase proti Interu Milán a ve venkovním duelu proti Borussii Dortmund. Kromě toho nastoupil v rámci návratu po zranění ve dvou případech i za B-tým v České fotbalové lize.

Aktuálně

Nexen Tire partnerem Slavie

dnes
Nexen Tire, jeden z předních světových výrobců pneumatik, se zařadil mezi klubové partnery. Slavnostní podepsání smlouvy proběhlo v Edenu ve středu 15. září.

AKTUALIZOVÁNO: Informace k zápasu ve Velvarech

dnes
22. září hraje Slavia zápas MOL Cupu ve Velvarech. V článku si přečtěte důležité informace k zápasu.

Rozhodl týmový výkon, situace se stopery je vážná

včera
Trenér Jindřich Trpišovský mluvil po vysokém vítězství 5:1 ve vršovickém derby o dobrém výkonu obou týmů, střídání do druhé půle, produktivitě i problémech v obraně, které ještě umocnilo zranění Ladislava Takácse.

Další články