U11: Slavia vítězem Fair Play Cup!

Sobotní den patří ve sportovní hale v Edenu turnaji Fair Play Cup pro kategorii U11. Sešívaní ve skupině třikrát zvítězili a v semifinále přešli přes Hradec Králové. Ve finále si pak poradili s Hajdukem Split!

Zápasy základních skupin:

MŠK Žilina – SK Slavia Praha 3:8 (2x Sadloň, Hoferica - 2x Horváth, Červenka, Kubů, Pastyřík, Klepáč, Skokan, Šikal)
Hertha BSC – AS Trenčín 9:2 (3x Palma, 3x Demir, Ngutchev, Bajci, Koetzer - 2x Baravelli)
Bohemians 1905 – HNK Hajduk Split 1:5 (Tomáš - 2x Vojvodić, Gabrilo, Prgomet, Dvornik)
SK Sigma Olomouc – FC Hradec Králové 3:9 (2x Bušina, Kocourek - 3x Turek, 2x Polák, 2x Vaněk, 2x Thiele)
SK Slavia Praha – HNK Hajduk Split 6:2 (3x Horváth, Červenka, Kubů, Pastyřík - Jenjić, Stojčić)
AS Trenčín – FC Hradec Králové 5:7 (2x Baravelli, 2x Vicena, Kubran - 2x Polák, Mráček, Tománek, Förster, Turek, Thiele)
Bohemians 1905 – MŠK Žilina 3:4 (2x Slezák, Mikuda - 2x Žilinský, Belák, Sadloň)
SK Sigma Olomouc – Hertha BSC 2:5 (Bušina, Riedl - Bajci, Biederman, McRae, Akumu, Palma)
SK Slavia Praha – Bohemians 1905 6:4 (2x Červenka, 2x Skokan, Horváth, Kubů - 2x Mikuda, Švec, Štěpánek)
AS Trenčín – SK Sigma Olomouc 2:3 (Baravelli, Gavenda - Bušina, Vyroubal, Skácel)
HNK Hajduk Split – MŠK Žilina 6:0 (2x Bartulović, Stojčić, Gabrilo, Sofili, Vacek,Zlatar)
FC Hradec Králové – Hertha BSC 3:5 (2x Thiele, Vacek - 3x Ngutchev, Akubu, Biederman)

Boje o umístění:

MŠK Žilina - AS Trenčín 3:11 (Sadloň, Žilinský, Okál - 3x Repka, 2x Vicena, 2x Padavelli, Kašpar, Haško, Košík, Sluka)
SK Sigma Olomouc – Bohemians 1905 1:4 (Skácel - Tomáš, Švec, Mikuda, Pospíšil)
SK Slavia Praha – FC Hradec Králové 7:3 (2x Klepáč, 2x Skokan, Šikal, Pastyřík, Horváth - Turek, Polák, Thiele)
Hertha BSC – HNK Hajduk Split 4:5 po pk. (2x Dvornik, Jenjić, Vojvodić - Akumu, Ngutchev, Demir, Palmo)

MŠK Žilina - SK Sigma Olomouc 1:7 (Mikunda - 2x Brušítk, Hloušek, Riedl, Pavlištík, Eis, Kaštyl)
AS Trenčín - Bohemians 1905 4:5 (2x Kendera, Kubran, Vicena - 2x Šálek, Tomáš, Mikulda, Slezák)
FC Hradec Králové - Hertha BSC 4:3 (2x Mráček, Vaněk, Polák - Schrödes, Akumu, Gashi)
SK Slavia Praha - HNK Hajduk Split 3:1 (2x Skokan, Pastyřík - Dvornik)

Konečné pořadí:
1. SK Slavia Praha
2. HNK Hajduk Split
3. FC Hradec Králové
4. Hertha BSC
5. Bohemians 1905
6. AS Trenčín
7. SK Sigma Olomouc
8. MŠK Žilina

Kompletní informace o turnaji a najdete na webu mládežnických turnaj. Aktuální výsledky najdete také na twitteru mládeže.

Aktuálně

Kluci ukázali, že jsou velký tým

včera
Asistent trenéra Jaroslav Köstl vnímal utkání i na některé chyby velmi pozitivně. „Výkon nebyl bezchybný, ale i přes to dokážu tvrdit, že byl skvělý,“ hodnotil po zápase.

Po herní stránce to bylo výborné, říká Souček

včera
Skvělým výkonem podpořeným dvěma vstřelenými góly pomohl Slavii k vítězství v 292. derby a postupu do finále poháru záložník Tomáš Souček. „Máme těžký program, vítězství nám ale nalije krev do žil," těší sešívanou dvaadvacítku.

Zaslouženě jsme vyhráli, těší Lukáše Masopusta

včera
Třetím gólem završil Lukáš Masopust jednoznačnou výhru 3:0 v pohárovém derby a pomohl k postupu do finále MOL Cupu: „Je to Mickův gól. Já jsem to dostal na zlatém podnosu," pochválil svého spoluhráče střelec třetí branky.

Další články